Brez zmagovalca V Dolinci

V 2. krogu 2. SNL so črnobeli odigrali tekmo pred domačim občinstvom proti ekipi Fužinarja iz Raven na Koroškem. Dobrih tristo gledalcev je V Dolinci videlo dva zadetka, po enega v vsaki mreži.

Potem ko je prvi polčas minil brez zadetkov, sta se ekipi v drugem delu le razigrali. Po dobri uri tekme so prvi zadeli Biljenci. Po podaji Dopliharja je v polno meril Geancarlo Costa Slaviero. Žal pa je vodstvo trajalo le do 67 minute, ko je goste do izenačenja pripeljal Medved. Do konca tekme se rezultat 1:1 ni več spremenil in ekipi sta si razdelili točke.

V tretjem krogu 2. SNL bodo črnobeli igrali v gosteh pri Jadranu iz Dekanov. Tekma bo v soboto, 10.08.2019 ob 17:30.