Črnobeli namučili Bravo

Kljub številnim odsotnostim v začetni enajsterici, črnobeli ostajajo trd oreh na domačem igrišču “V dolinci”. V 19. krogu so namučili nogometaše NK Bravo, ki so strli odpor Biljencev šele v drugem polčasu in zmagali z 0:2.

V prvem delu srečanja dobrih sto gledalcev ni videlo zadetkov. Prvi gol je padel šele v 62. minuti, ko je za goste dosegel gol Nukić. Za končnih 0:2, je v 74. minuti z bližine zadel Zec.

Vpoklic na tokratno tekmo so si prislužili kar trije naši mladinci; Matjaž Janežič in Gašper Simčič Zuljan sta odsedela na klopi za rezervne igralce, ter Miha Sirk, ki je dobil priložnost v končnici srečanja.

Tokrat velja omeniti tudi zelo korekten odnos in igro gostujoče ekipe ter pohvaliti sodniško trojko za pošteno sojenje.

V naslednjem krogu črnobeli odhajajo na gostovanje na Ravne na Koroškem. Tekma proti Fužinar Vzajemci bo v soboto, 23.3.2019 ob 15:00.