Dragocena točka v Lendavi

V 25. krogu 2. SNL so se črnobeli odpravili v Lendavo na najdaljše gostovanje v sezoni. Na tekmi z Nafto so osvojili dragoceno točko v borbi za obstanek med drugoligaško konkurenco.

Biljenci so srečanje v Lendavi začeli izjemno. Po 12. minutah tekme je za hitro vodstvo z evrogolom poskrbel Tilen Nagode. Domačini so rezultat poravnali 2 minuti pred koncem prvega dela. V nadaljevanju se golovi mreži nista več zatresli, tako da sta se ekipi razšli z delitvijo točk.

V soboto 4.5.2019 ob 17:00 bodo črnobeli ponovno igrali pred domačo publiko. V Dolinco prihaja visoko uvrščena Krka iz Novega Mesta.