Screen Shot 2017 03 10 At 11.50.15

Kadeti in mladinci do polnega izkupička

Kadetska in mladinska ekipa sta odigrali zaostalo tekmo 2.SKL/SKL proti vrstnikom iz Dekanov. Kadeti, ki so odigrali prvo prvenstveno tekmo pod taktirko novega trenerja Miloša Rusa, so zabeležili zmago z 2:1, kar je zagotovo spodbuden začetek za naše fante in strokovni štab. Čeprav so ob polčasu zaostajali z 0:1, ko so Dekančani zadeli iz 11-metrovke, so v drugem polčasu povsem nadigrali nasprotnika in zasluženo obrnili rezultat v svojo korist. Za domače sta zadela Kavčič in Đurić (iz 11- metrovke).

Mladinska ekipa pa je tekmo začela izredno napadalno in le nezbranosti pri zaključnih strelih se lahko Dekančani zahvalijo, da so ob polčasu zaostajali le za en gol. V drugem polčasu so fantje nadaljevali z dobro igo, dosegli še 2 zadetka in se zato, povsem zasluženo veselili polnega izkupička. Za domače so bili uspešni Terčon, Peranović in Breganti, ki je poleg Žunca nastopil za mladince, čeprav sta letnika 2002. Poleg njiju sta v ekipi mladincev nastopili še nekateri drugi mlajši fantje.

Čestitke vsem fantom in trenerjema za odličen pričetek spomladanskega dela sezone.