Ni skrbi za prihodnost članske ekipe

Potem, ko so si črnobeli sredi tedna, z domačo zmago nad Radomljami zagotovili obstanek med drugoligaško druščino, je za gostovanje v Dekanih trener Valentinčič precej prevetril ekipo. Počitek je namenil kar nekaj standardnim igralcem, zato so tokrat dobili priložnost za dokazovanje tudi nekateri igralci iz mladinske selekcije Bilj. Premešana zasedba se je izkazala kot zelo neugoden tekmec in zasluženo slavila s 0:3.

Dobrih sto gledalcev je na primorskem obračunu na prvi zadetek čakalo le trinajst minut. Za vodstvo črnobelih je poskrbel Miha Sirk. Biljenci so prednost povišali v 53. minuti, ko je dekansko mrežo zatresel Jernej Kavčič. Tretji gol je v 79. minuti srečanja dosegel Matej Žižmond. V 84. minuti so imeli Dekančani na voljo najstrožjo kazen, Zagomilšek je strel Nikolića ubranil.

Zadnja tekma sezone bo na sporedu v soboto, 25.5.2019 ob 17. uri. V Bilje prihajajo sosedje iz Brd.