Skip to content

Dekančani do zmage v Biljah (VIDEO)

V primorskem obračunu so Biljenci gostili ekipo Jadrana iz Dekanov. Tekma se je končala z identičnim rezultatom kot prva medsebojna v letošnji sezoni v Dekanih, z zmago gostov 1:2.

V prvem polčasu, dobrih 200 gledalcev v Biljah ni videlo golov. Na zadetke je bilo potrebno počakati vse do zadnjih minut srečanja. ko so padli kar trije. Najprej so gostje iz Dekanov ostali brez Kristjana Sredojevića, ki je v 66. minuti prejel še drugi rumeni karton in bil izključen. Po izključitvi pa domačinom ni uspelo izkoristiti številčne prednosti in so celo prešli v rezultatski zaostanek. Goste je v prednost v 85, minuti popeljal Adam Jakupović. V 89. minuti je prednost na 2:0 povišal Mateo Verunica. V prvi minuti sodnikovega podaljška, so črnobeli rezultat le znižali, ko je bil s strelom iz bele točke uspešen Mathias Oyewusi, a to ni bilo dovolj za preobrat.

Biljenci so kljub porazu zadržali sedmo mesto. Prihodnji vikend je na sporedu še zadnje srečanje v jesenskem delu sezone. Črnobeli odhajajo na gostovanje v Novo mesto. Tekma na Portovalu bo v soboto, 23.11.2019 ob 13:30 uri.

Vitanest Bilje : Jadran Dekani 1:2 (0:0)
* Zadetki: 0:1 Jakupović (85.), 0:2 Verunica (89.), 1:2 Oyewusi (91./11m)