V dvoboju črnobelih ni bilo zmagovalca. Tekma 16. kroga med Biljenci in Rogašk se je končala 1:1.

Okoli tristo gledalcev je na tekmi večinoma časa spremljalo številne zgrešene priložnosti za Biljence. Na zadetke pa je bilo potrebno počakati vse do zadnjih minut srečanja. Povedli so nogometaši Rogaške v 87. minuti, ko je po strelu Denisa Šmigoca slabo posredoval vratar Lipičar.  Za izenačenje in delitev točk v Dolinci, je v 90. minuti poskrbel Kevin Humar.

Biljenci so s točko napredovali na lestvici na peto mesto. Prihodnji vikend pa odhajajo na težko gostovanje k Fužinarju na Ravne na Koroškem. Tekma je delegirana v soboto, 9.11.2019 ob 14:00 uri.