Pred tekmo: Kalcer Radomlje – Vitanest Bilje

Število gledalcev: 0
Zapisnik: NZS

Kalcer Radomlje - Vitanest Bilje (On time)

2.SNL

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)

Delegat: Govedarevič Stevo

Gledalci: Zaprto za javnost

Lestvica pred tekmo:
* Kalcer Radomlje: 1. mesto (44 točk)
* Vitanest Bilje: 6. mesto (30 točk)

Najboljši strelci:
* Kalcer Radomlje: Cerar (8), Varga (7), Nikolić (5)
* Vitanest Bilje: Matić, Šturm (9)

Prepoved nastopa: Kevin Humar (Vitanest Bilje)

Medsebojna srečanja v 2. SNL:

Radomlje so v 17. krogu prvenstva storile nov korak bližje k vrnitvi med prvoligaše. Mlinarji so z golom Zvonimirja Blaića, ki je bil natančen v uvodu drugega polčasa, z minimalno prednostjo slavili v Kranju. Vodilna ekipa lige je ob pomoči Lendavčanov in Biljencev še povečala naskok pred Krko in Dobom, ki pet krogov pred koncem sezone zaostajata za devet točk. Prav Bilje bodo v sredo naslednji tekmec čete Roka Hanžiča, Primorci pa bodo skušali na radomeljski zelenici ponoviti sobotni dosežek. Črno-beli so mrežo Doba zatresli kar petkrat, res pa je, da so vse od 24. minute igrali z možem več. Poleti se je s podobno visoko razliko končal tudi medsebojni spopad Bilj in Radomelj, ki ga je z 0:4 dobila prvouvrščena ekipa 2. SNL. nzs.si