Skip to content

Prijateljska tekma proti italijanskemu prvoligašu

Tekma v Manzanu med Udinesejem in Vitanest Bilje se je končala s 4:1.

Vodstvo Udineseja v 23′ po lepem golu Okake s škarjicami. V 33′ je za izenačenje poskrbel Matej Žižmond, ki je zadel po podaji Thomasa Bregantija. Novo vodstvo domačinov v 51′, žogo je v mrežo pospravil Makengo. Cristo Gonzalez je v 63′ dosegel gol za 3:1. V 71′ najstrožja kazen za Udinese, Radikon je strel Pussetta ubranil. V 78′ je bil izključen domači vratar Scuffet zaradi prekrška nad Bregantijem. Za končnih 4:1 je ponovno zadel Cristo Gonzalez v zaključku tekme.

Pripravljalna tekma | Manzano, 17.07.2021

-

Udinese Calcio : Vitanest Bilje 4:1 (1:1)

Udinese (1. polčas): Padelli, Ballarini, Becao, Samir, Ermacora (27′ Kubala), Walace, Jajalo, Palumbo, Pereyra, Forestieri, Okaka
Udinese (2. polčas): Scuffet, De Maio, Nuytinck, Zeegelaar, Matos (78′ Piana), Coulibaly, Arslan, Makengo, Micin, Pussetto, Cristo Gonzalez
* Trener: Gotti

Vitanest Bilje: Lipičar (46’ Radikon), Pušnar, Žižmond L., Rojc (76’ Plajnšek), Koron (69’ Slavec), Erniša (69’ Brešan), Humar (73’ Basholli), Jermol (69’ Marc), Doplihar; Žižmond M. (76’ Beršnjak), Breganti
* Trener: Beršnjak

* Strelci: 23’ Okaka, 33’ Žižmond M., 51’ Makengo, 63’, 90’ Cristo Gonzalez
* Rumeni kartoni: Koron, Cristo Gonzalez
* Rdeči kartoni: Scuffet (79’)