Krčani zmagali v Dolinci

V 15. krogu 2. SNL so nogometaši Krškega prekinili uspešno serijo Biljencev. V Dolinci so slavili z 0:2.

Prvi polčas se je pred dobrimi tristo gledalci končal brez zadetkov. V nadaljevanje so Krčani povedli že v 48. minuti, ko je zadel Ester Sokler. Sredi drugega polčasa, v 68. minuti, je bilo srečanje dokončno odločeno po golu Zvonka Pamića.

Po točno polovici odigranih prvenstvenih tekmah, s 27 točkami, ostajajo črnobeli na visokem 7. mestu drugoligaške lestvice, z enakim izkupičkom kot Krško in Fužinar.

Priložnost za nove točke bo v prihajajočem krogu ponovno na domačem igrišču. Tekma z Rogaško bo v nedeljo, 3.11.2019 ob 14:00.

Datum Čas Tekmovanje Sezona Krog
26. oktober, 2019 15:00 2.SNL 2019/20 15. krog

V Dolinci, Bilje

-
Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)

Vitanest Bilje : Krško 0:2 (0:0)