Padle so tudi Radomlje

Črnobeli so v 14. krogu 2. SNL zabeležili še osmo zmago letošnje sezone. Na gostovanju v Radomljah so bili boljši z rezultatom 1:2.

Tekmo so sicer bolje pričeli domačini in prešli v vodstvo v 36. minuti, ko je v polno zadel Žan Nikolić. Biljenci so izenačili v drugi minuti sodnikovega podaljška prvega polčasa. Po podaji iz kota je bil z natančnim strelom uspešen Kevin Humar.

Preobrat za novo zmago pa se je zgodil v 74. minuti. Mathias Oyewusi je podal v kazenski prostor domačih, lastno mrežo pa je zatresel Luka Guček.

S 15. krogom, bo v prihajajočem koncu tedna odigrana polovica tekem v letošnjem prvenstvu 2. SNL. Črnobeli bodo v Dolinci gostili ekipo iz Krškega. Tekma bo v soboto, 26.10.2019 ob 14:00 uri.

Datum Čas Tekmovanje Sezona Krog
19. oktober, 2019 15:00 2.SNL 2019/20 14. krog

Športni park Radomlje

-
Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Radusinović Davorin (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)

Kalcer Radomlje : Vitanest Bilje 1:2 (1:1)