Odličen začetek nove sezone

Črnobeli so odlično začeli drugo sezono med drugoligaši. S pomembno zmago v gosteh pri Rogaški so si zagotovili prve tri točke. Za minimalnih 0:1 je poskrbel Nejc Doplihar.

Že v uvodu srečanja si je naša ekipa priigrala nekaj lepih priložnosti za vodstvo, a žoga nikakor ni želela v mrežo. Najlepšo med njimi je imel Doplihar. V 38. minuti je nasprotni igralec v kazenskem prostoru zrušil Štruklja in glavni sodnik je takoj pokazal na belo piko. Žal je domači vratar prebral namero Dopliharja in strel iz 11-m ubranil. Tako se je polčas zaključil brez zadetkov.

V nadaljevanju so črnobeli ponovno prevladovali, a so domačini vse poskuse uspešno odbili. Vztrajnost pa se je le obrestovala v 75. minuti srečanja. Po podaji Štruklja se je tokrat izkazal Doplihar in se z golom oddolžil za zgrešeno najstrožjo kazen. Na koncu je bil to tudi edini gol na tekmi za minimalno zmago Biljencev v Rogaški Slatini in prvimi tremi točkami v sezoni.

V naslednjem krogu 2. SNL bodo črnobeli zaigrali doma. V goste prihaja ekipa Fužinar Vzajemci. Tekma bo v soboto, 03.08.2019 ob 17:30.