Naslednje tekme
(21. krog)
-2.SNL
2023/24
V Dolinci, Bilje N/A Vitanest Bilje - Beltinci Klima Tratnjek |
Zadnje tekme
(20. krog)
-2.SNL
2023/24
Stadion Rajko Štolfa, Sežana N/A Tabor Sežana - Vitanest Bilje |
Lestvica 2. SNL 2023/24
# | Klub | OT | Z | N | P | T |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
3 | Primorje eMundia | 18 | 9 | 6 | 3 | 33 |
4 | Gorica | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 |
5 | Triglav Kranj | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 |
6 | Kety Emmi Bistrica | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
7 | Brinje Grosuplje | 18 | 7 | 5 | 6 | 26 |
8 | Jadran Dekani | 18 | 7 | 5 | 6 | 26 |
9 | TKK Tolmin | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
10 | Vitanest Bilje | 18 | 6 | 4 | 8 | 22 |
11 | Fužinar Ravne | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 |
12 | Rudar Velenje | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 |
13 | Krka | 18 | 5 | 3 | 10 | 18 |
14 | Dravinja | 18 | 5 | 3 | 10 | 18 |
15 | Ilirija 1911 | 18 | 4 | 5 | 9 | 17 |
16 | Tabor Sežana | 18 | 1 | 7 | 10 | 10 |
Lestvice NŠ Bilje 2023/24
SKUPNO U15 & U17
# | Klub | OT | T |
---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 32 | 57 |
2 | Bilje | 32 | 56 |
3 | Roltek Dob | 32 | 53 |
4 | Triglav Kranj | 32 | 51 |
5 | IB 1975 Ljubljana | 32 | 48 |
6 | Vrhnika | 32 | 43 |
7 | Primorje | 32 | 42 |
8 | Jadran Dekani | 32 | 40 |
9 | Tabor Sežana | 32 | 30 |
10 | Arne Tabor 69 | 32 | 25 |
U15 | 2. LIGA U15 ZAHOD
# | Klub | OT | T |
---|---|---|---|
1 | IB 1975 Ljubljana | 16 | 37 |
2 | Primorje | 16 | 31 |
3 | Bilje | 16 | 29 |
4 | Jadran Dekani | 16 | 25 |
5 | Roltek Dob | 16 | 25 |
6 | Vrhnika | 16 | 21 |
7 | Triglav Kranj | 16 | 17 |
8 | Kalcer Radomlje | 16 | 16 |
9 | Tabor Sežana | 16 | 16 |
10 | Arne Tabor 69 | 16 | 8 |
U17 | 2. SKL ZAHOD
# | Klub | OT | T |
---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 16 | 41 |
2 | Triglav Kranj | 16 | 34 |
3 | Roltek Dob | 16 | 28 |
4 | Bilje | 16 | 27 |
5 | Vrhnika | 16 | 22 |
6 | Arne Tabor 69 | 16 | 17 |
7 | Jadran Dekani | 16 | 15 |
8 | Tabor Sežana | 16 | 14 |
9 | IB 1975 Ljubljana | 16 | 11 |
10 | Primorje | 16 | 11 |
U19 | 2. SML ZAHOD
# | Klub | OT | T |
---|---|---|---|
1 | IB 1975 Ljubljana | 16 | 40 |
2 | Triglav Kranj | 16 | 33 |
3 | Jadran Dekani | 16 | 28 |
4 | Šenčur | 16 | 25 |
5 | Roltek Dob | 16 | 25 |
6 | Slovan | 16 | 20 |
7 | Bilje | 16 | 15 |
8 | Ivančna Gorica | 16 | 14 |
9 | Vrhnika | 16 | 13 |
10 | Škofja Loka-Medvode | 16 | 5 |
Sponzorji