Poraz Na Dobu

Poraz na Dobu

V 9. krogu 2. SNL so črno-beli gostovali na Dobu, kjer je domača ekipa Roltek Dob bila boljša z minimalno zmago 1:0.

Edini gol na tekmi je padel v zaključku prvega polčasa, ko je v 43. minuti v polno meril Žinič. V 50. minuti je bil zaradi drugega rumenega kartona izključen domači nogometaš Suljević. Trener Valentinčič je v nadaljevanju vse moči usmeril v napadalno vrsto. V igro je najprej vstopil Matej Žižmond, nato je svoj debi v 2. SNL doživel še 16-letni Thomas Breganti. Kljub svežim močem in igralcu več na igrišču, črno-belim do konca srečanja tega ni uspelo izkoristiti in obrniti rezultat v svojo korist. To je že 6. poraz za Biljence v krstni sezoni med drugoligaši, ki tako še vedno ostajajo v nevarnih vodah na dnu lestvice.

Prihodnji konec tedna v Bilje prihaja trenutno 2. uvrščena ekipa 2. SNL, Nafta iz Lendave. Tekma v Dolinci bo v soboto, 6.10.2018 ob 15:30 uri.

Roltek Dob : Vitanest Bilje 1:0 (1:0)
Žinič 43′

Roltek Dob: Avsec, Guček, Pašić (71′ Levec), Račić, Petric (62′ Gorenc Stankovič), Hrovat, Suljević, Kunstelj, Petrovič (82′ Avbelj), Žinič, Vrandečič
Rezervni igralci: Hajrudinovič, Avbelj, Gorenc Stankovič, Levec, Velić, Funtek, Perić
Trener: Nenad Toševski

Vitanest Bilje: Lipičar, Pušnar, Batič (79′ Breganti), Ferjančič, B. Frelih, Nagode, Doplihar, Koron (58′ M. Žižmond), Tragin, Humar, L. Žižmond
Rezervni igralci: Zagomilšek, Furlan, M. Žižmond, Puc, Pečenko, Breganti, Puhalić
Trener: Sandi Valentinčič