Prva točka med drugoligaško druščino

Po dveh zaporednih prvenstvenih porazih in izpadu v pokalnem tekmovanju, so si naši igralci zasluženo priigrali prvo točko v 2. SNL.

Po slabe pol ure igre so povedli gostje, ko je našega vratarja premagal Kehinde Mathias. V 75. minuti tekme pa je trener Valentinčič iz rokava potegnil jokerja. V igro je poslal Mateja Žižmonda, ki je le 3 minute kasneje, na veliko veselje domačih gledalcev, poravnal rezultat na 1:1 in tako ekipi priboril prvo točko v letošnji sezoni.

V naslednjem krogu odhajamo v goste k ljubljanskemu Bravu. Tekma v Športnem parku Šiška je na sporedu v soboto, 25.8.2018 ob 17. uri.

Datum Čas Tekmovanje Sezona Krog
18. avgust, 2018 17:00 2.SNL 2018/19 3. krog

-

Vitanest Bilje : Ankaran Postojna 1:1 (0:1)
78′ Žižmond M.; 29′ Kehinde Mathias

Vitanest Bilje: Lipičar, Pušnar, Frelih B., Nagode, Koron (46′ Doplihar), Batič, Tragin (75′ Žižmond M.), Humar K., Devetak, Frelih D., Žižmond L.
Klop: Zagomilšek, Ferjančič, Bragato, Doplihar, Žižmond M., Pečenko, Puhalić

Ankaran Postojna: Matošević, Pahor, Badžim, Kehinde Mathias, Šolaja, Menegusso (67′ Bordon), Humar Ž., Razente Ardenghi, Koval, Costa Slaviero, Doći
Klop: Buassalli Bova, Panata Tomaz, Bordon, Agić

Prosimo označite, ali se strinjate z uporabo anonimnih piškotkov na naši spletni strani. Piškote uporabljamo za delovanje sej spletne strani, spremljanje števila obiskovalcev, optimizacijo vsebine spletne strani in povezave s socialnimi omrežji. Več - Politika zasebnosti