S preobratom do zmage v Dekanih

Članska ekipa se je tudi letos iz Dekanov vrnila s polnim izkupičkom. Za nove tri točke sta zadela oba Brazilca med črnobelimi, Slaviero in Vencato. Z novo, še drugo zmago v gosteh v letošnji sezoni,so se črnobeli zavihteli na sam vrh trenutne drugoligaške lestvice.

Srečanje so sicer boljše pričeli domačini iz Dekanov, ki so povedli v 28. minuti. Za domačine je bil uspešen Zyba. Minimalno vodstvo Dekančanov z 1:0 je nato zdržalo do konca prvega dela. V drugi polčas pa so boljše krenili črnobeli. Že v 51. minuti nadaljevanja je gol za izenačenje s strelom iz razdalje dosegel Geancarlo Slaviero. Ko je že večina gledalcev bila prepričana, da bo videla delitev točk, je tik pred koncem tekme za popoln preobrat poskrbel drugi Brazilec v naši ekipi, Leonardo Vencato.

V četrtem krogu 2. SNL bodo črnobeli ponovno zaigrali pred domačo publiko. V Bilje prihaja ekipa Krka iz Novega mesta. Tekma bo v soboto, 17.08.2019 ob 17:00.