Še vedno brez točk v gosteh

Črno-beli nadaljujejo negativen niz na gostovanjih, kjer niso še osvojili nobene točke. Tudi v Novem mestu jim ni uspelo, saj je bila Krka boljša z rezultatom kar 5:0.

Brez kaznovanih Humarja in Pušnarja ter odsotnosti glavnega trenerja Valentinčiča zaradi reprezentančnih obveznosti so črno-beli ob polčasu izgubljali 1:0. Za prednost Krke je v 19. minuti poskrbel Kastrevec. V drugem polčasu pa so črno-beli preveč popustili in prejeli še štiri gole. V razmaku dobre minute sta najprej zadela Jakolić (50′) in Kostanjšek (51′). Visoko zmago pa sta v zaključku tekme potrdila, Potokar v 81. minuti iz enajstmetrovke in Kambič (87′).

To je že peto zaporedno gostovanje v letošnji sezoni, ko Biljenci niso osvojili niti točke, z negativno gol razliko v gosteh 17:1. S skupno sedmim letošnjim porazom je sledil zdrs na predzadnje mesto lestvice 2.SNL.

Priložnost za nove točke bo na voljo v soboto, 20.9.2018 ob 15:00 uri, ko v Bilje prihaja ljubljanska Ilirija.