Sezono zaključili z zmago!

Zadnjo tekmo letošnje prve sezone v 2. SNL so črnobeli odigrali V Dolinci, pred domačim občinstvom. Nasprotnik pa sosedje iz Brd. Glede na to, da sta si obe ekipi že zagotovili obstanek med drugoligaši, je bilo več kot 300 navijačev priča odprtemu srečanju s številnimi zadetki.

Biljenci so povedli že v 17. minuti igre, ko je po podaji iz kota, z glavo zadel Mathias Oyewusi. Tik pred odmorom so domači povišali vodstvo. Po udarcu iz kota se je v kazenskem prostoru Bricev najbolje znašel David Puhalić. V drugi del srečanja so boljše vstopili Brici, ki so rezultat znižali v 51. minuti. Strel iz bele točke je uspešno izvedel Matic Marcius. V 76. minuti so gledalci videli še eno najstrožjo kazen, tokrat za domače, ki so jo je uspešno realiziral Matej Žižmond in postavil končni rezultat tekme 3:1.