skip to Main Content
Statistika članske ekipe v sezoni 2018/19

Statistika članske ekipe v sezoni 2018/19

Sezono 2018/19 lahko za člansko ekipo ocenimo kot zelo uspešno. V krstni sezoni med drugoligaši je odigrala 30 tekem in ob tem zbrala 10 zmag, 6 remijev in 14 porazov. Z doseženimi 36 točkami se je uvrstila na visoko 9. mesto med 16 ekipami.

Za člansko ekipo je skozi celotno sezono zaigralo 34 igralcev, skupaj pa jih je bilo vključenih 39.

Poletni prestopni rok:
Prišli: David Frelih (Bravo), Boštjan Frelih (Tabor Sežana), Tilen Nagode, David Puhalić (oba Gorica), Denis Baloh, Marko Furlan (oba Adria), Leonardo Vencato Gomes Pires (Metropolitano)
Odšli: Luka Beltram (posoja Plama Podgrad)

Zimski prestopni rok:
Prišli: Mathias Kehinde Oyewusi, Geancarlo Costa Slaviero (oba Ankaran)
Odšli: David Frelih (Brda), Boštjan Frelih (Žiri), Marko Furlan (Adria), Aljaž Puc (posoja Primorje)

Iz mladinske selekcije U19 so se pridružili: Miha Sirk, Jernej Kavčič, Gašper Simčič Zuljan, Manuel Rebek, Nik Prinčič, Matjaž Janežič, Tine Kočevar, David Zavadlav, Denis Makuc Kosovel, Fabrizio Ferrari, Danijel Šinigoj, Ian Kovačič, Thomas Breganti

IgralecStarostGoliRumeni kartoniRdeči kartoniNastopi
Mathias Kehinde Oyewusi199992110
Nejc Doplihar199378125
Matej Žižmond199840027
David Frelih199624115
Tilen Nagode199623027
Matic Ferjančič198922026
Matija Pušnar199816127
Miha Sirk20001103
Luka Žižmond199314026
Geancarlo Costa Slaviero199119010
Kevin Humar199616119
David Puhalić19991308
Jernej Kavčič20001002
Marko Furlan19880001
Luka Beltram19980000
Leonardo Vencato G. P.199605117
Matjaž Janežič20000000
Gašper Simčič Zuljan20000102
Thomas Breganti20020000
Ian Kovačič20010000
Tine Kočevar20010000
Danijel Šinigoj20010001
Miha Devetak199204020
Abel Marc20010000
David Zavadlav20010000
Luka Tragin199500015
Luka Batič1994010023
Jan Pečenko19990009
Aljaž Puc19990003
Tine Koron199504022
Jan Zagomilšek19990003
Nik Prinčič20000001
Denis Baloh19830000
Manuel Rebek20000002
Luka Bragato19950108
Denis Makuc Kosovel20010001
Boštjan Frelih199302011
Jure Lipičar199702028
Fabrizio Ferrari20010002

Lestvica 2. SNL 2018/19

# OTZNPDGPG+/-T
13022357028+4269
23019655922+3763
33018577138+3359
43015965941+1854
53014885235+1750
63013984634+1248
730136114935+1445
8301010104642+440
930106143354-2136
1030810123550-1534
113094173557-2231
1230611133546-1129
133077164465-2128
143068163252-2026
153075183365-3226
163067172762-3522 (-3)

Statistika doma / v gosteh 2. SNL 2018/19

2. SNLOdigrane tekmeZmagaNeodločenoPorazDoseženi goliPrejeti gol+/-Točke
SKUPAJ3010
6
14
3354-2136
Doma
156452121022
V gosteh154291233-2114

Statistika 1. del / 2. del 2. SNL 2018/19

2. SNL2018/19Odigrane
tekme
ZmagaNeodločenoPorazDoseženi
goli
Prejeti
gol
+/-Točke
SKUPAJ2018/19301061433
(1,10)
54
(1,80)
-2136
(1.20)
Doma1. del
93339
(1,00)
12
(1,33)
-312
(1,33)
2. del631212
(2,00)
9
(1,50)
+310
(1,67)
V gosteh1. del82063
(0,38)
23
(2,88)
-206
(0,75)
2. del72239
(1,29)
10
(1,43)
-18
(1,14)
Skupaj1. del
175
3
9
12
(0,71)
35
(2,06)
-2318
(1,06)
2. del1353521
(1,62)
19
(1,46)
+218
(1,38)
() - povprečno število golov/točk na odigrane tekme
Back To Top

Prosimo označite, ali se strinjate z uporabo anonimnih piškotkov na naši spletni strani. Piškote uporabljamo za delovanje sej spletne strani, spremljanje števila obiskovalcev, optimizacijo vsebine spletne strani in povezave s socialnimi omrežji. Več - Politika zasebnosti

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close