skip to Main Content

REZULTATI IN UVRSTITVE ČLANSKE EKIPE

1946
Sezona 1987/88
Sezona 1988/89
Sezona 1989/90
Sezona 1990/91
Sezona 1991/92
Sezona 1992/93
Sezona 1993/94
Sezona 1994/95
Sezona 1995/96
Sezona 1996/97
Sezona 1997/98
Sezona 1998/99
Sezona 1999/00
Sezona 2000/01
Sezona 2001/02
Sezona 2002/03
Sezona 2003/04
Sezona 2004/05
Sezona 2005/06
Sezona 2006/07
Sezona 2007/08
Sezona 2008/09
Sezona 2009/10
Sezona 2010/11
Sezona 2011/12
Sezona 2012/13
Sezona 2013/14
Sezona 2014/15
Sezona 2015/16
Sezona 2016/17
Sezona 2017/18
Sezona 2018/19

1946

Sezona 1987/88

Primorska liga

Lestvica

1. Adria
2. Bilje

Primorska liga (12)

Sezona 1988/89

Območna članska liga zahod

Lestvica

1. Elan 29
2. Jadran Lama 29
3. Triglav 27
4. Slavija 26
5. Bela Krajina 23
6. Naklo 22
7. Bilje 19
8. Jesenice 19
9. Postojna 19
10. Primorje 18
11. Sava (K) 17
12. Primex Adria 16

Območna članska liga zahod (12), vzhod (12)

Zmaga: 2 točke

Sezona 1989/90

Območna članska liga zahod

Lestvica

1. Jadran Lama 34
2. Naklo 32
3. Svoboda (L) 31
4. Primorje 30
5. Bilje 22
6. Tabor (S) 20
7. Triglav 18
8. Slavija 17 
9. Jesenice 17
10. Postojna 16
11. Bela Krajina 16
12. Britof 7

Območna članska liga zahod (12), vzhod (12)

Zmaga: 2 točke

Sezona 1990/91

Območna članska liga zahod

Lestvica

1. Proletarec 40
2. Primorje 39
3. Svoboda (K) 33
4. Triglav 30
5. Brda 27
6. Tabor (S) 27
7. Slavija 24
8. Stol Virtus 23* 
9. Bilje 21
10. Ilirija 20
11. Jesenice 18
12. Branik Šmarje 17
13. Sava (K) 12
14. Postojna 5

* Virtus Stol izstopi iz lige

Območna članska liga zahod (14), vzhod (14)

Zmaga: 2 točke

Sezona 1991/92

2. SNL zahod

Lestvica 2. SNL zahod

1. Studio D Novo mesto 41
2. SPZ Triglav Kranj 38
3. Ilirija Ljubljana 34
4. Slavija Set Vevče 34
5. Avtobum Kočevje 33
6. Tabor Jadran Sežana 33
7. Svoboda GIP Kisovec 26
8. Finali Piran 26
9. Brda 22 
10. Bilje 18
11. Branik Šmarje 18
12. Vodice Šempas 15
13. Alpina Žiri 13
14. Jesenice 13

2. SNL zahod (14), vzhod (14)

Zmaga: 2 točke

Sezona 1992/93

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Finali Piran 43
2. Arne Tabor 69 37
3. Brda 31
4. Renče 30
5. Litija 29
6. Svoboda Kisovec 29
7. Bilje 28 
8. Korotan Italiana Šempas 28
9. Jelovica LTH Škofja Loka 27
10. Jadran Hrpelje Kozina 25
11. Creina Dolnov Primskovo 21
12. Zarica Kranj 16
13. Adria Miren 13
14. Avtoprevoz Tolmin 7

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Zmaga: 2 točke

Sezona 1993/94

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Mengeš 36
2. Radomlje-Dob 33
3. Tabor Kras Sežana 30
4. Telmont Šmarje 30
5. Brda 29
6. Bilje 28 
7. Ultrapac Renče 27
8. Korotan Italiana Šempas 25
9. Arne Tabor 69 23
10. Litija 23
11. Svoboda 22
12. Visoko 22
13. Ilirija Ljubljana 20
14. Jelovica Škofja Loka 16

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Zmaga: 2 točke

Sezona 1994/95

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Črnuče 44
2. Tabor Kras Sežana 37
3. Ultrapac Renče 33
4. Triglav Creina Kranj 32
5. Jadran Kozina 30
6. Telmont Šmarje 28
7. Litija 26
8. Brda 25
9. Arne Tabor 69 24
10. Bilje 21 
11. Radomlje 18
12. Korotan Italiana Šempas 18
13. Jesenice 14 
14. Medvode 12

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Zmaga: 2 točke

Pokal Slovenije

1/16 finala
Odranci – Bilje 5:6* po 11-m (2:2)

1/8 finala
Bilje – Izola 0:4

Sezona 1995/96

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Goriške opekarne Renče 57
2. Jadran Hrpelje-Kozina 53
3. Triglav Creina Kranj 42
4. Pletisa Kolpa 41
5. Elan Novo mesto 39
6. Bilje 37 
7. Slovan 36
8. Tabor Sežana 33
9. Brda 31
10. Transport Ilirska Bistrica 30
11. Litija 29
12. Telmont Šmarje 26
13. Arne Tabor 69 23
14. Visoko 18 

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Sezona 1996/97

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Radio Krka 66
2. Tabor Sežana 62
3. Telmont Šmarje 57
4. Kolpa 38
5. Brda 36
6. Idrija 35
7. Bilje 35 
8. Naklo Triglav 34
9. Litija 32
10. Transport Ilirska Bistrica 32
11. Mengeš 30 
12. Avtoplus Korte 26
13. Lesce 14
14. Ilirija Ljubljana 11

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Sezona 1997/98

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Tabor Sežana 62
2. Svoboda Ljubljana 42
3. Koperinvest Ankaran 40
4. Idrija 37
5. Kolpa 35
6. Ilirska Bistrica 34
7. Casino Bled 34
8. Brda 33
9. Telmont Šmarje 33
10. Litija 26
11. Bilje 22 
12. Komenda Hramgorjan 21
13. Naklo Triglav 14
14. Family Shop Piran 28*

*Family Shop Piran izstopil po 1. delu

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Sezona 1998/99

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Avtoplus Korte 51
2. Idrija 51
3. Telmont Šmarje 45
4. Jadran Dekani 40
5. Brda 40
6. PSC Tolmin 35
7. Ilirska Bistrica 35
8. Koperinvest Ankaran 30
9. Bilje 28
10. Rokava Koštabona 15

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Sezona 1999/00

V pripravi!

Sezona 2000/01

3. SNL zahod

Lestvica 3. SNL zahod

1. Renče 41
2. Šampionka Bilje 40
3. Komen 32
4. Avtoplus Korte 30
5. Jadran Dekani 27
6. Adria Miren 22
7. Adria Ankaran 22
8. Ilirska Bistrica 21
9. Radio Capris Šmarje 18
10. PSC Tolmin 18
11. Idrija 6* 

* Idrija izstopi po 1. delu

3. SNL zahod (11), vzhod (14), center (14), sever (14)

Sezona 2001/02

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

15. krog Bilje – Ankaran 1:1
16. krog Izola – Bilje 2:0
17. krog Bilje – Ilirska Bistrica 1:0
18. krog Adria – Bilje 0:3
19. krog Bilje – Šmarje 1:1
20. krog Adria – Bilje 0:3
21. krog Bilje – Ankaran 0:0
22. krog Postojna – Bilje
23. krog Bilje – Jadran Dekani 1:1
24. krog Komen – Bilje 1:2
25. krog Bilje – Korte 4:0
26. krog Bilje – Ilirska Bistrica 0:0
27. krog Izola – Bilje 2:0

Lestvica 3. SNL zahod

1. Izola 65
2. Bilje 48
3. Avtoplus Korte 40
4. Jadran Rokava Dekani 39
5. Postojna 33
6. Komen 32
7. Galeb Ankaran 31
8. Radio Capris Šmarje 31
9. Adria Miren 24
10. Transport Ilirska Bistrica 22

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Pokal MNZ Nova Gorica

Finale
Tolmin – Bilje

Sezona 2002/03

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Adria – Bilje 1:4
2. krog Bilje – Ankaran 3:0
3. krog Jadran Dekani – Bilje 2:0
4. krog Bilje – Portorož Piran 0:2
5. krog Tabor Sežana – Bilje 2:1
6. krog Bilje – Komen 1:0
7. krog Tolmin – Bilje 0:1
8. krog Korte – Bilje 0:1
9. krog Bilje – Rakek 4:0
10. krog Bilje – Adria 0:1
11. krog Ankaran – Bilje 1:0
12. krog Bilje – Jadran Dekani 2:2
13. krog Portorož Piran – Bilje 0:0
14. krog Bilje – Tabor Sežana 2:1
15. krog Komen – Bilje 0:1
16. krog Bilje – Tolmin 0:0
17. krog Bilje – Korte 1:1
18. krog Rakek – Bilje 0:2
19. krog Bilje – Komen 0:1
20. krog Portorož Piran – Bilje 0:1
21. krog Bilje – Jadran Dekani 2:3
22. krog Ankaran – Bilje 0:5
23. krog Bilje – Adria 2:0
24. krog Bilje – Rakek 4:1
25. krog Korte – Bilje 0:0
26. krog Bilje – Tabor Sežana 2:1
27. krog Tolmin – Bilje 2:2

Lestvica 3. SNL zahod

1. Korte 53
2. Tabor Sežana 52
3. Bilje 48
4. Ankaran 42
5. Adria 40
6. Jadran Dekani 37
7. Portorož Piran 32
8. Tolmin 29
9. Komen 27
10. Cerknica 17

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Pokal Slovenije

1. krog
Korte – Bilje 2:1

Pokal MNZ Nova Gorica

Finale
Brda – Bilje

Sezona 2003/04

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Bilje – Košana 2:1
2. krog Adria – Bilje 2:4
3. krog Bilje – Korte 0:1
4. krog Vodice Šempas – Bilje 1:2
5. krog Bilje – Ankaran 2:3
6. krog Bilje – Jadran Dekani 3:1
7. krog Portorož Piran – Bilje 2:1
8. krog Bilje – Tolmin 2:1
9. krog Ilirska Bistrica – Bilje 0:3
10. krog Košana – Bilje 1:6
11. krog Bilje – Adria 1:0
12. krog Korte – Bilje 3:0
13. krog Bilje – Vodice Šempas 3:2
14. krog Ankaran – Bilje 1:1
15. krog Jadran Dekani – Bilje 1:2
16. krog Bilje – Portorož Piran 1:3
17. krog Tolmin – Bilje 3:0
18. krog Bilje – Ilirska Bistrica 3:1
19. krog Bilje – Adria 5:1
20. krog Košana – Bilje 0:3
21. krog Bilje – Ankaran 1:0
22. krog Bilje prosti*
23. krog Jadran Dekani – Bilje 4:1
24. krog Bilje – Portorož Piran 4:4
25. krog Korte – Bilje 1:4
26. krog Bilje – Ilirska Bistrica 8:0
27. krog Tolmin – Bilje 0:3

Lestvica 3. SNL zahod

1. Korte 57
2. Portorož Piran 56
3. Jadran Dekani 54
4. Bilje 53
5. Adria 38
6. Ankaran 37
7. Tolmin 25
8. Košana 23
9. Ilirska Bistrica 10
10. Vodice Šempas 8*

* Vodice Šempas izstopijo iz lige po 2/3

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Pokal Slovenije

1. krog
Bilje – Domžale 0:3 bb

Sezona 2004/05

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Jadran Dekani – Bilje 3:1
2. krog Bilje – Adria 1:0
3. krog Kalcer Vodoterm – Bilje 2:1
4. krog Bilje – Portorož Piran 1:2
5. krog Brda – Bilje 0:1
6. krog Bilje – Avtoplus Korte 5:2
7. krog Slovan – Bilje 5:1
8. krog Bilje – Zarica Kranj 0:2
9. krog Dob – Bilje 2:0
10. krog Bilje – Krka Novo Mesto 4:1
11. krog Šenčur – Bilje 3:2
12. krog Kolpa – Bilje 6:1
13. krog Bilje – Jesenice 1:1
14. krog Bilje – Jadran Dekani 0:1
15. krog Adria – Bilje 2:2
16. krog Bilje – Kalcer Vodoterm 1:2
17. krog Portorož Piran – Bilje 0:1
18. krog Bilje – Brda 2:2
19. krog Avtoplus Korte – Bilje 1:0
20. krog Bilje – Slovan 2:0
21. krog Zarica Kranj – Bilje 1:1
22. krog Bilje – Dob 0:1
23. krog Krka Novo Mesto – Bilje 2:1
24. krog Bilje – Šenčur 2:4
25. krog Bilje – Kolpa 3:0
26. krog Jesenice – Bilje 1:1

Lestvica 3. SNL zahod

1. Šenčur 56
2. Kalcer Vodoterm 44
3. Zarica Kranj 41
4. Jesenice 40
5. Dob 38
6. Brda 37
7. Krka Novo Mesto 34
8. Adria 31
9. Kolpa 31
10. Avtoplus Korte 31
11. Jadran Dekani 29
12. Slovan 26
13. Bilje 26
14. Portorož Piran 23

3. SNL zahod (14), vzhod (14)

Sezona 2005/06

EPNL

Lestvica EPNL:

1. Portorož Piran 70
2. Ilirska Bistrica 65
3. PSC Tolmin 60
4. Tabor 52
5. Košana 48
6. Postojna 47
7. Idrija 46
8. Ankaran Hrvatini 45
9. Bilje 42
10. Dragonja 41
11. Gažon 32
12. Jadran Pivovarna Mahnič 30
13. Komen 25
14. Cerknica 18
15. Vodice 17
16. Plama Pur 15

(zadnji krog ni bil odigran zaradi stavke sodnikov)

Enotna primorska nogometna liga (16)

Sezona 2006/07

EPNL

Lestvica EPNL:

1. PSC Tolmin 55
2. Ilirska Bistrica 51
3. Postojna 44
4. Bilje 43
5. Idrija 40
6. Košana 38
7. Jadran Pivovarna Mahnič 37
8. Tabor 31
9. Gažon 26
10. Ankaran Hrvatini 25
11. Dragonja 14
12. Železničar Divača 13
13. Plama Pur 11

Enotna primorska nogometna liga (13)

Sezona 2007/08

EPNL

Lestvica EPNL:

1. Tabor 68
2. Idrija 64
3. Ilirska Bistrica 59
4. Ankaran Hrvatini 50
5. EPIC ECO Postojna 44
6. Gažon 41
7. Cerknica 32
8. Jadran Pivovarna Mahnič 28
9. Bilje 27 
10. Škou Nagode 26
11. Železničar Divača 26
12. Košana 24
13. Dragonja 18
14. Plama Pur 18

Enotna primorska nogometna liga (14)

Sezona 2008/09

EPNL

Lestvica EPNL:

1. Ankaran Hrvatini 67
2. Gažon 45
3. Bonifika Izola 44
4. Portorož Piran 42
5. Bilje 42
6. Košana 40
7. EPIC ECO Postojna 38
8. Idrija 35
9. Obala 35
10. Škou Nagode 31
11. Ilirska Bistrica 40
12. Cerknica 31
13. Jadran Pivovarna Mahnič 28
14. Plama Pur 26
15. Železničar Divača 18
16. Renče 17
15. Kobarid 16
16. Dragonja 9*

* Dragonja izstopila iz lige

Enotna primorska nogometna liga (18)

Sezona 2009/10

V pripravi!

Idrija, Renče, Bilje, Škou in Kobarid

Sezona 2010/11

EPNL

Rezultati EPNL:

1. krog Košana – Bilje 0:2
2. krog Bilje – Tabor Sežana 2:2
3. krog Renče – Bilje 1:3
4. krog Bilje – Kobarid 0:0
5. krog Postojna – Bilje 1:3
6. krog Bilje – Izola 2:1
7. krog Ilirska Bistrica – Bilje 3:1
8. krog Bilje – Cerknica 2:0
9. krog Gažon – Bilje 3:2
10. krog Bilje – Idrija 3:0
11. krog Plama Pur – Bilje 2:2
12. krog Bilje – Korte Avtoplus 0:2
13. krog Škou Nagode – Bilje 1:0
14. krog Bilje prosti
15. krog Bilje – Rakek 3:0
16. krog Jadran Pivovarna Mahnič – Bilje 1:5
17. krog Bilje – Železničar Divača 8:2
18. krog Korte Avtoplus – Bilje 4:0
19. krog Bilje – Tabor Sežana 1:0
20. krog Bilje prosti
21. krog Škou Nagode – Bilje 3:2
22. krog Izola – Bilje 6:0
23. krog Bilje – Cerknica 4:3
24. krog Postojna – Bilje 5:2
25. krog Bilje – Ilirska Bistrica 2:1

Lestvica EPNL:

1. Ilirska Bistrica 53
2. Korte Avtoplus 52
3. Izola 49
4. Tabor Sežana 42
5. Bilje 39
6. Postojna 38
7. Alpod Cerknica 35
8. Škou Nagode 35

9. Renče 38
10. Gažon 37
11. Jadran Pivovarna Mahnič 34
12. Kobarid 32
13. Idrija 28
14. Košana 24
15. Železničar Divača 22
16. Plama Pur 17
17. Rakek 2

Enotna primorska nogometna liga (17)

Sezona 2011/12

MNZ Nova Gorica

Rezultati MNZ Nova Gorica:

1. krog Bilje – Fama Vipava
2. krog Renče – Bilje
3. krog Bilje prosti
4. krog Bilje – Idrija
5. krog Gorica – Bilje
6. krog Bilje – Kobarid
7. krog Škou Nagode – Bilje
8. krog Fama Vipava – Bilje
9. krog Bilje – Renče
10. krog Bilje prosti
11. krog Idrija – Bilje
12. krog Bilje – Gorica
13. krog Kobarid – Bilje
14. krog Bilje – Škou Nagode

Kvalifikacije za 3. SNL ZAHOD

MNZ Koper / MNZ Nova Gorica

Gažon – Bilje 3:0
Bilje – Gažon 2:0

Gažon se odpove napredovanju v 3. SNL zahod

Sezona 2012/13

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Adria – Bilje 2:1
2. krog Bilje prosti
3. krog Izola – Bilje 3:1
4. krog Bilje – Jadran Dekani 0:1
5. krog Tolmin – Bilje 5:2
6. krog Bilje – Brda 0:3
7. krog Zagorje – Bilje 3:1
8. krog Tabor Sežana – Bilje 2:1
9. krog Bilje – Calcit Kamnik 1:2
10. krog Ivančna Gorica – Bilje 3:3
11. krog Bilje – Zarica Kranj 2:3
12. krog AH Mas Tech – Bilje 2:1
13. krog Bilje – Rudar Trbovlje 1:1
14. krog Bilje – Adria 2:1
15. krog Bilje prosti
16. krog Bilje – Izola 1:4
17. krog Jadran Dekani – Bilje 1:0
18. krog Bilje – Tolmin 2:2
19. krog Brda – Bilje 2:6
20. krog Bilje – Zagorje 1:2
21. krog Bilje – Tabor Sežana 0:0
22. krog Calcit Kamnik – Bilje 1:5
23. krog Bilje – Ivančna Gorica 0:1
24. krog Zarica Kranj – Bilje 2:1
25. krog Bilje – AH Mas Tech 0:2
26. krog Rudar Trbovlje – Bilje 5:1

Lestvica 3. SNL zahod

1. AH Mas Tech 49
2. Tolmin 43
3. Izola 39
4. Adria 38
5. Tabor Sežana 36
6. Zagorje 35
7. Brda 35
8. Ivančna Gorica 35
9. Rudar Trbovlje 32
10. Jadran Dekani 31
11. Zarica Kranj 29
12. Calcit Kamnik 21
13. Bilje 13

3. SNL zahod (13), vzhod (14)

Pokal MNZ Nova Gorica

1/4 finale
Adria – Bilje 1:1
Bilje – Adria 2:2

Sezona 2013/14

EPNL

Rezultati EPNL:

1. krog Bilje – Korte Avtoplus 12:1
2. krog Bilje – Postojna 6:0
3. krog Bilje – Ilirska Bistrica 3:1
4. krog Jadran Pivovarna Mahnič – Bilje 1:4
5. krog Portorož Piran – Bilje 0:3
6. krog Cerknica – Bilje 0:0
7. krog Bilje – Komen 11:0
8. krog Fama Vipava – Bilje 1:1
9. krog Bilje – Renče 2:0
10. krog Plama Inštalacije Kovačič – Bilje 1:4
11. krog Bilje – Košana 3:0
12. krog Korte Avtoplus – Bilje 1:6
13. krog Postojna – Bilje 1:1
14. krog Ilirska Bistrica – Bilje 0:0
15. krog Bilje – Jadran Pivovarna Mahnič 4:0
16. krog Bilje – Portorož Piran 1:1
17. krog Bilje – Cerknica 0:1
18. krog Komen – Bilje 1:7
19. krog Bilje – Fama Vipava 0:1
20. krog Renče – Bilje 0:6
21. krog Bilje – Plama Inštalacije Kovačič 12:0
22. krog Košana – Bilje 0:11

Lestvica EPNL:

1. Bilje 50
2. Portorož Piran 45
3. Cerknica 44
4. Ilirska Bistrica 41
5. Fama Vipava 41
6. Renče 35
7. Jadran Pivovarna Mahnič 33
8. Postojna 33
9. Korte Avtoplus 19
10. Košana 16
11. Komen 8
12. Plama Inštalacije Kovačič 5

Enotna primorska nogometna liga (12)

Pokal MNZ Nova Gorica

1/4 finale
Bilje – TKK Tolmin 3:4 
TKK Tolmin – Bilje 2:2

Sezona 2014/15

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Jadran Dekani – Bilje 1:2
2. krog Bilje – Ajdovščina Škou 1:1
3. krog Cerknica – Bilje 1:1
4. krog Bilje – Izola 7:0
5. krog Portorož Piran – Bilje 0:4
6. krog Bilje – Tabor Sežana 1:0
7. krog Ilirska Bistrica – Bilje 0:2
8. krog Bilje – Brda 0:1
9. krog Adria – Bilje 2:1
10. krog Bilje – Jadran Dekani 3:3
11. krog Ajdovščina Škou – Bilje 1:0
12. krog Bilje – Cerknica 1:0
13. krog Izola – Bilje 4:0
14. krog Bilje – Portorož Piran 3:0*
15. krog Tabor Sežana – Bilje 2:0
16. krog Bilje – Ilirska Bistrica 3:0
17. krog Brda – Bilje 3:3
18. krog Bilje – Adria 1:0
19. krog Bilje – Ilirska Bistrica 6:1
20. krog Cerknica – Bilje 0:3
21. krog Bilje – Tabor Sežana 3:1
22. krog Jadran Dekani – Bilje 1:2
23. krog Bilje – Brda 0:3
24. krog Bilje prosti*
25. krog Izola – Bilje 4:0
26. krog Bilje – Ajdovščina Škou 1:2
27. krog Adria – Bilje 0:1

Lestvica 3. SNL zahod

1. Ajdovščina Škou 57
2. Izola 54
3. Brda 43
4. Bilje 43
5. Jadran Dekani 34
6. Tabor Sežana 30
7. Ilirska Bistrica 23
8. Adria 20
9. Cerknica 19
10. Portorož Piran 1*

* Portorož Piran izstopil iz lige po 14. krogih, veljavni ostanejo rezultati 1/3

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Pokal MNZ Nova Gorica

1/2 finale
TKK Tolmin – Bilje 1:0
Bilje – TKK Tolmin 1:1

1/4 finale
Bilje – Renče 6:0
Renče – Bilje 0:2

Sezona 2015/16

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Bilje – Cerknica 3:0
2. krog Bilje – Fama Vipava 3:2
3. krog Tabor Sežana – Bilje 0:2
4. krog Bilje – Izola 0:2
5. krog Adria – Bilje 1:3
6. krog Bilje – Jadran Dekani 2:4
7. krog Ajdovščina Škou – Bilje 6:2
8. krog Bilje – Ilirska Bistrica 3:0
9. krog Brda – Bilje 0:0
10. krog Cerknica – Bilje 0:0
11. krog Fama Vipava – Bilje 0:1
12. krog Bilje – Tabor Sežana 2:1
13. krog Izola – Bilje 0:1
14. krog Bilje – Adria 1:2
15. krog Jadran Dekani – Bilje 2:0
16. krog Bilje – Ajdovščina Škou 1:2
17. krog Ilirska Bistrica – Bilje 2:0
18. krog Bilje – Brda 0:3
19. krog Adria – Bilje 2:1
20. krog Bilje – Fama Vipava 1:2
21. krog Brda – Bilje 6:0
22. krog Bilje – Jadran Dekani 2:0
23. krog Ajdovščina Škou – Bilje 2:1
24. krog Bilje – Ilirska Bistrica 0:1
25. krog Izola – Bilje 0:2
26. krog Bilje – Tabor Sežana 4:2
27. krog Cerknica – Bilje 1:2

Lestvica 3. SNL zahod

1. Brda 54
2. Ajdovščina Škou 53
3. Jadran Dekani 52
4. Adria 43
5. Fama Vipava 41
6. Bilje 38
7. Tabor Sežana 37
8. Izola 34
9. Ilirska Bistrica 21
10. Cerknica 9

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Pokal MNZ Nova Gorica

1/2 finale
Brda – Bilje 3:1
Bilje – Brda 2:1

1/4 finale
Fama Vipava – Bilje 2:1
Bilje – Fama Vipava 5:0

Sezona 2016/17

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Bilje – Fama Vipava 1:2
2. krog TKK Tolmin – Bilje 1:4
3. krog Bilje – Elta Izola 0:2
4. krog Postojna – Bilje 0:4
5. krog Bilje – Adria 2:1
6. krog Bilje – Jadran Dekani 2:1
7. krog Škou Ajdovščina – Bilje 1:1
8. krog Bilje – Ilirska Bistrica 5:0
9. krog CB24 Tabor – Bilje 3:0
10. krog Fama Vipava – Bilje 3:1
11. krog Bilje – TKK Tolmin 4:1
12. krog Elta Izola – Bilje 0:1
13. krog Bilje – Postojna 4:0
14. krog Adria – Bilje 2:1
15. krog Jadran Dekani – Bilje 1:0
16. krog Bilje – Škou Ajdovščina 1:0
17. krog Ilirska Bistrica – Bilje 0:2
18. krog Bilje – CB24 Tabor 0:1
19. krog Bilje – TKK Tolmin 2:1
20. krog Elta Izola – Bilje 1:1
21. krog Bilje – Fama Vipava 2:0
22. krog Bilje – Postojna 2:1
23. krog Jadran Dekani – Bilje 3:1
24. krog Bilje – Adria 0:1
25. krog CB24 Tabor – Bilje 3:2
26. krog Bilje – Škou Ajdovščina 3:0
27. krog Ilirska Bistrica – Bilje 1:1

Lestvica 3. SNL zahod

1. CB24 Tabor 66
2. Jadran Dekani 64
3. Adria 62
4. Bilje 45
5. TKK Tolmin 37
6. Fama Vipava 37
7. Elta Izola 36
8. Škou Ajdovščina 17
9. Ilirska Bistrica 17
10. Postojna 10

3. SNL zahod (10), vzhod (14), center (14), sever (14)

Pokal MNZ Nova Gorica

1/4 finale
Bilje – Škou Ajdovščina 1:2
Škou Ajdovščina – Bilje 2:1

Sezona 2017/18

3. SNL zahod

Rezultati 3. SNL zahod

1. krog Bilje – Ilirska Bistrica 8:1
2. krog Ajdovščina – Bilje 0:0
3. krog Bilje – Adria 2:2
4. krog TKK Tolmin – Bilje 0:0
5. krog Bilje – Jadran HK 9:1
6. krog Elta Izola – Bilje 1:1
7. krog Bilje – Fama Vipava 0:0
8. krog Ilirska Bistrica – Bilje 0:2
9. krog Bilje – Ajdovščina 6:0
10. krog Adria – Bilje 1:1
11. krog Bilje – TKK Tolmin 2:1
12. krog Jadran HK – Bilje 1:3
13. krog Bilje – Elta Izola 1:0
14. krog Fama Vipava – Bilje 0:2
15. krog Bilje – Ilirska Bistrica 10:1
16. krog Ajdovščina – Vitanest Bilje 0:3
17. krog Vitanest Bilje – Adria 3:1
18. krog TKK Tolmin – Vitanest Bilje 1:1
19. krog Vitanest Bilje – Jadran HK 4:0
20. krog Elta Izola – Vitanest Bilje 3:0
21. krog Vitanest Bilje – Fama Vipava 4:0
22. krog Ilirska Bistrica – Vitanest Bilje 0:4
23. krog Vitanest Bilje – Ajdovščina 4:0
24. krog Adria – Vitanest Bilje 0:3
25. krog Vitanest Bilje – TKK Tolmin 2:0
26. krog Jadran HK – Vitanest Bilje 1:4
27. krog Vitanest Bilje – Elta Izola 1:1
28. krog Fama Vipava – Vitanest Bilje 1:1

Lestvica 3. SNL zahod

1. Vitanest Bilje 63
2. TKK Tolmin 54
3. Elta Izola 47
4. Adria 45
5. Fama Vipava 44
6. Ajdovščina 31
7. Jadran HK 24
8. Ilirska Bistrica 7

3. SNL zahod (8), vzhod (14), center (14), sever (14)

Kvalifikacije za 2. SNL

3. SNL zahod / 3. SNL sever

Vitanest Bilje – Dravograd Avto Grubelnik 2:1
Dravograd Avto Grubelnik – Vitanest Bilje 0:0

Pokal MNZ Nova Gorica

Finale
Brda – Bilje 0:1

1/2 finale
Ajdovščina – Bilje 1:2
Bilje – Ajdovščina 1:1

1/4 finale
Fama Vipava – Bilje 2:1
Bilje – Fama Vipava 5:0

Sezona 2018/19

Sezona še ni zaključena!

2. SNL

Rezultati 2. SNL

1. krog Vitanest Bilje – Beltinci 0:1
2. krog Drava Dakinda Ptuj – Vitanest Bilje 3:0
3. krog Vitanest Bilje – Ankaran Postojna 1:1
4. krog Bravo – Vitanest Bilje 6:0
5. krog Vitanest Bilje – Fužinar 2:0
6. krog Brežice Terme Čatež – Vitanest Bilje 2:1
7. krog Vitanest Bilje – CB24 Tabor Sežana 0:5
8. krog Vitanest Bilje – Rogaška 1:0
9. krog Roltek Dob – Vitanest Bilje 1:0
10. krog Vitanest Bilje – Nafta 2:2
11. krog Krka – Vitanest Bilje 5:0
12. krog Vitanest Bilje – Ilirija 1:2
13. krog Kalcer Radomlje – Vitanest Bilje 6:0
14. krog Vitanest Bilje – Jadran Dekani 1:0
15. krog Brda – Vitanest Bilje 0:1
16. krog Beltinci – Vitanest Bilje 0:1
17. krog Vitanest Bilje – Drava Dakinda Ptuj 1:1

Pokal Slovenije

1. krog
Vitanest Bilje – Celje 0:2

Pokal MNZ Nova Gorica

1/2 finale
TKK Tolmin – Bilje 4:3* po 11-m (0:0)

{"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"false","autoplayInterval":"3000","speed":"300","fade":"false"}
Back To Top

Prosimo označite, ali se strinjate z uporabo anonimnih piškotkov na naši spletni strani. Piškote uporabljamo za delovanje sej spletne strani, spremljanje števila obiskovalcev, optimizacijo vsebine spletne strani in povezave s socialnimi omrežji. Več - Politika zasebnosti

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close