skip to Main Content

19 Kevin Humar

#
Vezna vrsta
Ime
Kevin Humar
Državljanstvo
svn Slovenija
Letnik
1996

2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje150020961811
Vitanest Bilje18108018001559
Vitanest Bilje16214014201216
Vitanest Bilje19203019001710
Vitanest Bilje19126119001649
Skupaj-876323179816945

3.SNL Zahod

SezonaKlub
Vitanest Bilje25908025002149
Vitanest Bilje23308020301854
Vitanest Bilje92000630607
Vitanest Bilje30000300270
Skupaj-6014016054604880

Kvalifikacije za 2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje21000200180
Skupaj-21000200180

Pokal Slovenije

SezonaKlub
Skupaj-

Pokal MNZ NG

SezonaKlub
Vitanest Bilje1001010090
Vitanest Bilje1100010190
Vitanest Bilje1001010090
Vitanest Bilje41040400315
Vitanest Bilje1000001044
Vitanest Bilje1001010090
Skupaj-92070811719
DatumDomačinRezultatGostZačetek
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
Triglav KranjVitanest Bilje
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeBrinje Grosuplje
AluminijVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
Ilirija 1911Vitanest Bilje
Vitanest BiljeKrško
Vitanest BiljePrimorje
Vitanest BiljeIdrija
Vitanest BiljeRudar Velenje
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeKety Emmi Bistrica
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
KrškoVitanest Bilje
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Drava PtujVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
Nafta 1903Vitanest Bilje
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
Jadran DekaniVitanest Bilje
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeNafta 1903
Vitanest BiljeBeltinci Klima Tratnjek
RogaškaVitanest Bilje
Vitanest BiljeKrka
GoricaVitanest Bilje
Vitanest BiljeIlirija 1911
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Vitanest BiljeRoltek Dob
KrkaVitanest Bilje
Jadran DekaniVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
Vitanest BiljeŠmartno 1928
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeBeltinci Klima Tratnjek
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrda
AdriaVitanest Bilje
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Vitanest BiljeRogaška
Vitanest BiljeKrško
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
Roltek DobVitanest Bilje
RenčeVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
KoperVitanest Bilje
Vitanest BiljeKoroška Dravograd
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeGorica
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeKrka
Jadran DekaniVitanest Bilje
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
RogaškaVitanest Bilje
Vitanest BiljeKalcer Radomlje
Ilirija 1911Vitanest Bilje
Vitanest BiljeKrka
Ankaran HrvatiniVitanest Bilje
TKK TolminVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
Vitanest BiljeIlirija 1911
Vitanest BiljeNafta 1903
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
BravoVitanest Bilje
Vitanest BiljeAnkaran Hrvatini
Drava PtujVitanest Bilje
Vitanest BiljeBeltinci Klima Tratnjek
Koroška DravogradVitanest Bilje
Vitanest BiljeKoroška Dravograd
Back To Top

Personel Maaşları

- mersin eskort - eskort izmir - ankara eskort bayan - eskort amasya - istanbul eskort