skip to Main Content

5 Luka Batič

#
Obramba
Ime
Luka Batič
Državljanstvo
svn Slovenija
Letnik
1994

2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje25227123201970
Vitanest Bilje19218019001604
Vitanest Bilje110130746661
Vitanest Bilje230110023011903
Skupaj-784528172676138

3.SNL Zahod

SezonaKlub
Vitanest Bilje24206022201636
Vitanest Bilje21404019201514
Vitanest Bilje14100014001239
Skupaj-597010055404389

Kvalifikacije za 2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje20010200139
Skupaj-20010200139

Pokal Slovenije

SezonaKlub
Vitanest Bilje1001010075
Skupaj-1001010075

Pokal MNZ NG

SezonaKlub
Vitanest Bilje2001002088
Vitanest Bilje1000010090
Vitanest Bilje20000200130
Vitanest Bilje1000101011
Vitanest Bilje20000200165
Vitanest Bilje1000001034
Skupaj-90011540518
DatumDomačinRezultatGostZačetek
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
KrškoVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Drava PtujVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
Nafta 1903Vitanest Bilje
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeGorica
Ilirija 1911Vitanest Bilje
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Vitanest BiljeKrško
Vitanest BiljeRudar Velenje
PrimorjeVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
Jadran DekaniVitanest Bilje
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeNafta 1903
Vitanest BiljeBeltinci Klima Tratnjek
RogaškaVitanest Bilje
GoricaVitanest Bilje
Vitanest BiljeIlirija 1911
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Nafta 1903Vitanest Bilje
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
KrkaVitanest Bilje
Jadran DekaniVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
Vitanest BiljeŠmartno 1928
Vitanest BiljeKrško
KrkaVitanest Bilje
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrda
AdriaVitanest Bilje
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Vitanest BiljeRogaška
Vitanest BiljeKrško
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
Roltek DobVitanest Bilje
RenčeVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
KoperVitanest Bilje
Vitanest BiljeKoroška Dravograd
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeGorica
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeKrka
Jadran DekaniVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrda
Vitanest BiljeKalcer Radomlje
Vitanest BiljeKrka
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
RogaškaVitanest Bilje
CB24 Tabor SežanaVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Ankaran HrvatiniVitanest Bilje
TKK TolminVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeNafta 1903
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
Vitanest BiljeCB24 Tabor Sežana
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
BravoVitanest Bilje
Vitanest BiljeAnkaran Hrvatini
Vitanest BiljeCelje
Koroška DravogradVitanest Bilje
Vitanest BiljeKoroška Dravograd
Back To Top

Personel Maaşları

- mersin eskort - eskort izmir - ankara eskort bayan - eskort amasya - istanbul eskort