skip to Main Content

10 Nejc Doplihar

#
Napad
Ime
Nejc Doplihar
Državljanstvo
svn Slovenija
Letnik
1993

2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje1502301232910
Vitanest Bilje14052014001165
Vitanest Bilje21234019201538
Vitanest Bilje19223019001672
Vitanest Bilje25768124102177
Skupaj-94111820188627462

3.SNL Zahod

SezonaKlub
Vitanest Bilje271504026102253
Vitanest Bilje251704025002234
Vitanest Bilje22600022001861
Vitanest Bilje22500022001966
Vitanest Bilje21300019201682
Skupaj-11746080114309996

Kvalifikacije za 2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje20000200180
Skupaj-20000200180

Pokal Slovenije

SezonaKlub
Vitanest Bilje1000001034
Skupaj-1000001034

Pokal MNZ NG

SezonaKlub
Vitanest Bilje1000001027
Vitanest Bilje21000200180
Vitanest Bilje1000010066
Vitanest Bilje43010310252
Vitanest Bilje2101002088
Vitanest Bilje20000110125
Vitanest Bilje42000310286
Vitanest Bilje21000200180
Vitanest Bilje20010200180
Skupaj-20803014601384
DatumDomačinRezultatGostZačetek
Kety Emmi BistricaVitanest Bilje
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
Triglav KranjVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrinje Grosuplje
AluminijVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
Ilirija 1911Vitanest Bilje
Vitanest BiljeKrško
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Vitanest BiljeIdrija
Vitanest BiljeRudar Velenje
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeKety Emmi Bistrica
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
KrškoVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Drava PtujVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
GoricaVitanest Bilje
Vitanest BiljeIlirija 1911
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
KrkaVitanest Bilje
Jadran DekaniVitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
Vitanest BiljeŠmartno 1928
Vitanest BiljeKrško
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeBeltinci Klima Tratnjek
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Vitanest BiljePrimorje
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeTriglav Kranj
Rudar VelenjeVitanest Bilje
Vitanest BiljeKalcer Radomlje
Vitanest BiljeBrda
AdriaVitanest Bilje
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Vitanest BiljeRogaška
Vitanest BiljeKrško
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
Roltek DobVitanest Bilje
RenčeVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
KoperVitanest Bilje
Vitanest BiljeKoroška Dravograd
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeGorica
BrdaVitanest Bilje
Vitanest BiljeKrka
Jadran DekaniVitanest Bilje
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
RogaškaVitanest Bilje
Vitanest BiljeKalcer Radomlje
Ilirija 1911Vitanest Bilje
Nafta 1903Vitanest Bilje
Vitanest BiljeRoltek Dob
RogaškaVitanest Bilje
CB24 Tabor SežanaVitanest Bilje
Vitanest BiljeBrežice Terme Čatež
Fužinar VzajemciVitanest Bilje
Ankaran HrvatiniVitanest Bilje
TKK TolminVitanest Bilje
Vitanest BiljeDrava Ptuj
Beltinci Klima TratnjekVitanest Bilje
Vitanest BiljeJadran Dekani
Kalcer RadomljeVitanest Bilje
Vitanest BiljeIlirija 1911
KrkaVitanest Bilje
Vitanest BiljeNafta 1903
Roltek DobVitanest Bilje
Vitanest BiljeRogaška
Vitanest BiljeCB24 Tabor Sežana
Brežice Terme ČatežVitanest Bilje
Vitanest BiljeFužinar Vzajemci
BravoVitanest Bilje
Vitanest BiljeAnkaran Hrvatini
Vitanest BiljeCelje
Drava PtujVitanest Bilje
Vitanest BiljeBeltinci Klima Tratnjek
Koroška DravogradVitanest Bilje
Vitanest BiljeKoroška Dravograd
Back To Top

Personel Maaşları

- mersin eskort - eskort izmir - ankara eskort bayan - eskort amasya - istanbul eskort