Skip to content

V Dekanih neodločeno

V soboto 24.2. je naša članska ekipa odigrala še zadnjo prijateljsko tekmo v tem pripravljalnem obdobju. Tokratni nasportnik je bila drugoligaška ekipa Dekanov.

Dekančani so dvoboj pričeli zelo razigrano in prikazali kar nekaj lepih akcij že v samem začetku srečanja. Naši fantje so se naposled le otresli začetnega pritiska in bili bolj zbrani pri pokrivanju nasprotnika in podajah. Prvi polčas sta mreži mirovali, kar pa ni veljalo za drugi del tekme.

V drugem polčasu je naša ekipa prek 11-metrovke uspela preiti v vodstvo, uspešen je bil Doplihar. Po nekaj menjavah v ekipi trenerja Valentinčiča, so domačini uspeli izkoristiti zmedo v naši zadnji vrsti in izid poravnati na 1:1. Do konca tekme zadetkov nismo več videli in ostalo je pri prijateljskem izidu.

Kot rečeno, je bila to zadnja prijateljska tekma v tem pripravljalnem obdobju. V nedeljo, 4.3.2018, naše fante čaka finale pokala MNZ Nova Gorica v Brdih. Proti NK Brda bo tekma v Vipolžah ob 13h.