Skip to content

Generalka proti Tolmincem (FOTO)

Članska ekipa Vitanest Bilje je odigrala še zadnjo pripravljalno tekmo pred sredinim začetkom sezone v 2. SNL. Biljenci so na domačem terenu s 3:0 ugnali ekipo Tolmina.

Na dvoboju med drugoligašem in tretjeligašem iz Tolmina je prvi zadetek padel tik pred odhodom na odmor, ko je Jan Štrukelj z desne strani presenetil gostujočega vratarja ter žogo preko njega poslal v mrežo za 1:0. Biljenci so do novega zadetka prišli v peti minuti nadaljevanja, potem ko je Thomas Breganti prejel odlično globinsko podajo in nato hladnokrvno zaključil za podvojitev vodstva. Za končnih 3:0 je v 90. minuti s strelom z roba kazenskega prostora poskrbel Luka Bragato.

To je bil že peti pripravljalni obračun za črnobele, ki jih v sredo 12. avgusta čaka prva tekma nove sezone v 2. SNL. V uvodnem krogu v Bilje prihajajo Radomlje.