Zmaga na drugi pripravljalni tekmi proti Tolminu

Članska ekipa Vitanest Bilje je bila uspešna na drugi tekmi med zimskimi pripravami. S 4:0 je bila na domačem igrišču z umetno travo boljša od tretjeligaša iz Tolmina.

Tudi druga pripravljalna tekma je bila, ob odsotnosti nekaterih standardnih igralcev, odigrana s precej premešano postavo. Trener Valentinčič je tako ponudil priložnost za igro tudi trem mladincem; Breganti, Marc in Peršič.

V prvem polčasu so črnobeli v polno zadeli trikrat. Enkrat je bil uspešen Šturm, dvakrat je v polno meril Cvek. V končnici polčasa so imeli gostje za znižanje rezultata na voljo enajstmetrovko, ampak so bili neuspešni. V začetku drugega polčasa je gol za končnih 4:0 dosegel Štrukelj.

V prihodnjem tednu je na sporedu tekma polfinala pokala MNZ Nova Gorica. V soboto, 15.02.2020, se bodo črnobeli na domačem igrišču z umetno travo pomerili z Adrio iz Mirna.