Skip to content

Zmaga nad Dekani pred začetkom drugega dela sezone

Člani se podajajo v drugi del sezone z lepo popotnico. Peto pripravljalno tekmo, ki je hkrati služila tudi kot generalka, so končali z zmago. Z 2:1 so bili boljši od Jadrana iz Dekanov.

Gostje so prešli v vodstvo sredi prvega polčasa. Po slabem posredovanju v kazenskem prostoru je avtogol dosegel Pušnar. Za izenačenje je poskrbel Mathias, ki je po dolgi podaji utekel nasprotnikovim obrambnim igralcem in premagal dekanskega vratarja. V začetku drugega dela je črnobele v vodstvo popeljal Šturm. Biljenci so v nadaljevanju kontrolirali igro ter si ustvarili še precej priložnosti za gol, a do konca tekme se rezultat ni več spremenil.

Za Vitanest Bilje so zaigrali: Radikon, Vencato, Žižmond, Perko, Slavec, Doplihar, Pušnar, Humar, Šturm, Štrukelj, Mathias. V drugem polčasu še: Lipičar, Tavčar, Marc, Koron, Batič.