skip to Main Content

Statistika jesenskega dela v 2. SNL

www.nzs.si

* Lestvica 2. SNL – jesen 2022/23:

 1. Rogaška                   18  13   4   1   33:14   +19   43
 2. Aluminij                  18  12   3   3   32:14   +18   39
 3. Krka                      18  11   4   3   31:14   +17   37
 4. Ilirija 1911              18   9   5   4   32:14   +18   32
 5. Nafta 1903                18   8   4   6   37:28   +9    28
 6. Beltinci Klima Tratnjek   18   7   4   7   28:29   -1    25
 7. Vitanest Bilje            18   7   3   8   30:39   -9    24
 8. Primorje                  18   5   7   6   25:26   -1    22
 9. Kety Emmi&Impol Bistrica  18   5   6   7   19:22   -3    21
10. Fužinar Vzajemci          18   6   3   9   28:32   -4    21
11. Rudar Velenje             18   5   6   7   26:30   -4    21
12. Jadran Dekani             18   4   8   6   15:17   -2    20
13. Triglav Kranj             18   5   3  10   18:33   -15   18
14. Brinje Grosuplje          18   4   3  11   15:27   -12   15
15. Roltek Dob                18   3   6   9   24:39   -15   15
16. Krško                     18   4   3  11   23:38   -15   15

* Rezultati tekem jesenskega dela 2. SNL:

1. krog: Vitanest Bilje - Triglav Kranj 2:0 (0:0)
Jalinous Daw., Jalinous Dar. 

2. krog: Fužinar Vzajemci : Vitanest Bilje 5:2 (3:0)
2x Susso

3. krog: Vitanest Bilje : Kety Emmi&Impol Bistrica 2:1 (2:0)
Žejen, Erniša

4. krog: Beltinci Klima Tratnjek : Vitanest Bilje 2:4 (0:1)
3x Susso, Erniša

5. krog: Vitanest Bilje : Jadran Dekani 0:4 (0:2)

6. krog: Roltek Dob : Vitanest Bilje 1:2 (0:0)
Susso, Jalinous Daw.

7. krog: Vitanest Bilje : Rudar Velenje 4:3 (1:0)
2x Susso, Jalinous Dar., Pori

8. krog: Vitanest Bilje : Primorje 1:1 (0:1)
Susso

9. krog: Krka : Vitanest Bilje 3:1 (2:0)
Susso

10. krog: Vitanest Bilje : Krško 3:5 (2:2)
Susso, Kladar, Štrukelj

11. krog: Ilirija 1911 : Vitanest Bilje 2:1 (1:0)
Susso

12. krog: Vitanest Bilje : Rogaška 1:2 (0:1)
Štrukelj

13. krog: Aluminij : Vitanest Bilje 4:0 (1:0)

14. krog: Vitanest Bilje - Brinje Grosuplje 0:1 (0:0)

15. krog: Nafta 1903 : Vitanest Bilje 2:2 (2:2)
Susso, Jalinous Daw.

16. krog: Triglav Kranj : Vitanest Bilje 0:1 (0:0)
Erniša

17. krog: Vitanest Bilje - Fužinar Vzajemci 2:2 (0:1)
Erniša, Štrukelj

18. krog: Kety Emmi&Impol Bistrica - Vitanest Bilje 1:2 (1:0)
2x Štrukelj

* Strelci v jesenskem delu 2. SNL:

13 - Susso Bamba
 5 - Štrukelj Jan
 4 - Erniša Rok
 3 - Jalinous Dawoud Dominik
 2 - Jalinous Darius Daniel
 1 - Pori Tine
     Žejen Miha
     Kladar Stefan
Back To Top

Personel Maaşları

- mersin eskort - eskort izmir - ankara eskort bayan - eskort amasya - istanbul eskort