Skip to content

Mladinci prvaki EPNL U19!

Kadeti ND Bilje so postali prvaki EPNL U19 za sezono 2022/23 in se uvrstili v kvalifikacije za 2. SML ZAHOD. V kvalifikacijah se bodo pomerili s prvakoma MNZ Gorenjska in MNZ Ljubljana. Predvideni termini tekem so: 31.05.2023, 03.06.2023 in 07.06.2023.

* Lestvica EPNL U19 2022/23:

1. Bilje               12 12  0  0  66:3   36
2. Adria               12  6  3  3  32:17  21
3. Hidria Tolmin       12  6  2  4  44:19  20
4. Izola               12  5  3  4  14:39  18
5. Brda                12  4  1  7  30:32  13
6. Ilirska Bistrica    12  4  1  7  17:38  13
7. Vipava              12  0  0 12   7:62   0

* Rezultati tekem EPNL U19 2022/23:

1. krog: prosti

2. krog: Bilje - Adria 6:0 (3:0)
3x Ledinek Lozej, Bizjak Batistič, M. Špacapan, Vuga

3. krog: Ilirska Bistrica - Bilje 1:5 (1:4)
3x Ledinek Lozej, Preradović, Zugan
 
4. krog: Bilje - Izola 11:0 (5:0)
3x Preradović, 2x Bizjak Batistič, 2x Vuga, M. Špacapan, Vitez, Đerić, M. Vižin

5. krog: Vipava - Bilje 0:9 (0:6)
3x Vitez, 2x Preradović, Đerić, Vuga, Tomsič, T. Vižin

6. krog: Bilje - Brda 5:0 (2:0)
Preradović, Vuga, T. Vižin, Štekar, Đerić

7. krog: Hidria Tolmin - Bilje 1:5 (0:2)
3x Preradović, P. Podgornik, M. Špacapan

8. krog: prosti

9. krog: Adria - Bilje 0:3 (0:2)
Bizjak Batistič, Koštić, Štekar

10. krog: Bilje - Ilirska Bistrica 5:0 (2:0)
M. Špacapan, Koštić, Preradović, Mujanović, Đerić

11. krog: Izola - Bilje 0:3 (0:0)
2x Preradović, Dobrila

12. krog: Bilje - Vipava 7:1 (4:1)
2x Mujanović, M. Špacapan, T. Vižin, Sawadogo, Đerić, Lukežič

13. krog: Brda - Bilje 0:4 * prekinjeno
M. Špacapan, Mujanović, P. Podgornik, Đerić

14. krog: Bilje - Tolmin 3:0 (1:0)
Sawadogo, Mujanović, Tomsič

* Strelci za ND Bilje v EPNL U19 2022/23:

13 - Preradović Nik
 6 - Ledinek Lozej Jakob
     Špacapan Miha
     Đerić Nikola
 5 - Vuga Jakob
     Mujanović Ajdin
 4 - Vitez Mark
     Bizjak Batistič Nick     
 3 - Vižin Tadej   
 2 - Tomsič Luka
     Štekar Lev
     Sawadogo Seydou Mahamoudou
     Koštić Eldin
     Podgornik Patrik	
 1 - Lukežič Vid
     Dobrila Tai
     Zugan Jernej
     Vižin Martin
Back To Top