Sezono zaključili z zmago (FOTO/VIDEO)

Zadnjo tekmo letošnje prve sezone v 2. SNL so črnobeli odigrali V Dolinci, pred domačim občinstvom. Nasprotnik pa sosedje iz Brd. Glede na to, da sta si obe ekipi že zagotovili obstanek med drugoligaši, je bilo več kot 300 navijačev priča odprtemu srečanju s številnimi zadetki.

Biljenci so povedli že v 17. minuti igre, ko je po podaji iz kota, z glavo zadel Mathias Oyewusi. Tik pred odmorom so domači povišali vodstvo. Po udarcu iz kota se je v kazenskem prostoru Bricev najbolje znašel David Puhalić. V drugi del srečanja so boljše vstopili Brici, ki so rezultat znižali v 51. minuti. Strel iz bele točke je uspešno izvedel Matic Marcius. V 76. minuti so gledalci videli še eno najstrožjo kazen, tokrat za domače, ki so jo je uspešno realiziral Matej Žižmond in postavil končni rezultat tekme 3:1.

-

V Dolinci, Bilje

Datum Tekmovanje Sezona Krog
sobota, 25.05.2019 2.SNL 2018/19 30. krog

Vitanest Bilje : Brda 3:1 (2:0)

* Bilje, gledalcev 300, sodniki: Perić, Povšnar, Švarc

* Zadetki: 1:0 Oyewusi (17.), 2:0 Puhalić (45.), 2:1 Marcius (51./11m), 3:1 M. Žižmond (76./11m)

Vitanest Bilje: Zagomilšek, Pušnar, Oyewusi, M. Žižmond, Tragin, Sirk (od 57. Slaviero), Zavadlav, Kočevar (od 89. Rebek), Kavčič, Zuljan, Puhalić
* Rezervni igralci: Lipičar, Batič, Slaviero, Kovačič, Prinčič, Rebek, Vencato
* Trener: Sandi Valentinčič

Brda: Mavrič, Močić, Melvan, Frelih, Marcius, R. Bužinel (od 50. Opoku), Jazbar, Jalinous, Žižek (od 85. Bilić), Ćoralić, J. Bužinel (od 50. Štrukelj)
* Rezervni igralci: Radikon, Kompara, Štrukelj, Opoku, Miljanić, Perko, Bilić
* Trener: Alen Ščulac

* Rumeni kartoni: Zavadlav, Puhalić; Mavrič, Jazbar, Močić, Melvan