Brez točk na večerni tekmi v Kranju (VIDEO)

Večerna tekma v Kranju se ni izšla po načrtih črnobelih. Domačini so vknjižili zmago z rezultatom 3:0.

Kranjčani so po porazu z Dobom vknjižili še peto zaporedno zmago, skupno deseto v letošnjem prvenstvu. Na Gorenjskem so gostovali Biljenci, domov pa so se vrnli s tremi žogami v svoji mreži. Domači so z golom Matica Kopača, ki je bil po podaji Luke Vukovića uspešen v 22. minuti, dobili prvi polčas, v nadaljevanju srečanja pa sta padla še dva zadetka. V 69. minuti, po prodoru in predložku Janka Ivetića, je po odbiti žogi v polno meril Andrej Pavlović, šest minut kasneje pa se je še 11. to sezono in devetič na zadnjih petih petih tekmah veselil Tin Matić. Sicer prvi strelec lige je po podaji Dohyun Kima kronal hiter protinapad Triglava. nzs.si

Triglav Kranj : Vitanest Bilje 3:0 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Kopač (22.), 2:0 Pavlović (69.), 3:0 Matić (75.)