Skip to content
Foto: Miran Polanc

Thomas Breganti se seli k Piacenzi!

V ND Bilje nadaljujemo z uspešnim delom z mladimi nogometaši!

18-letni napadalec Thomas Breganti, ki se je zadnja leta kalil v nogometni šoli Bilje, se seli v italijansko Serie C k ekipi Piacenza Calcio.

 

Thomasu želimo vse dobro in veliko uspehov v nadaljevanju njegove kariere!

#
Napad
Ime
Thomas Breganti
Državljanstvo
itaItalija
svnSlovenija
Letnik
2002
Trenutna ekipa
Vitanest Bilje

2.SNL

SezonaKlub
Vitanest Bilje300003001780
Vitanest Bilje1220207506810
Vitanest Bilje1841010180015880
Vitanest Bilje1240106606360
Vitanest Bilje810002692210
Vitanest Bilje20000023290
Skupaj-5511104036191233330

3.SNL Zahod

SezonaKlub
Vitanest Bilje10000010270
Skupaj-10000010270

Pokal Slovenije

SezonaKlub
Vitanest Bilje0000000100
Skupaj-0000000100

Pokal MNZ NG

SezonaKlub
Vitanest Bilje10000100900
Vitanest Bilje220002001360
Skupaj-320003002260
Back To Top