Skip to content

Prva pripravljalna tekma pred novo sezono

Pripravljalno tekmo med dvema drugoligašema so po preobratu dobili domačini iz Dekanov.

Tekma dveh drugoligaških tekmecev je bila polna preobratov. V prvem polčasu smo lahko videli tri gole in obrambo enajstmetrovke vratarja Nabergoja. Prvi zadetek je padel po izvajanju kota. Najvišje je skočil igralec na preizkušnji, Marko Hadžić in črnobele popeljal v vodstvo. Za izenačenje je v nadaljevanju poskrbel Malik Bah. Izid polčasa je s strelom iz razdalje postavil Rok Erniša. Trener Dominik Beršnjak je v drugem polčasu povsem prevetril ekipo, kar je izkoristila domača ekipa. Najprej je v gneči iz bližine zadel Cukjati, v končnici tekme pa je Gabrić uspešno realiziral drugo enajstmetrovko na srečanju in postavil končni izid 3:2.