Skip to content

Uspešni proti avstrijskemu predstavniku

Na drugi pripravljalni tekmi so boli črnobeli boljši od druge ekipe avstrijskega Wolfsberger AC.

Biljenci so odigrali prvo pripravljalno tekmo med poletnimi pripravami pred domačo publiko. Nasprotnik je bila druga ekipa Wolfsberger AC, ki igra v tretji avstrijski ligi. Po vodstvu domačih prek Bregantija so gostje izenačili sredi prvega polčasa. V končnici je bil ponovno uspešen Breganti in postavil izid polčasa 2:1. V nadaljevanju je trener Beršnjak premešal enajsterico in že v začetku drugega polčasa je vodstvo domačih na 3:1 povišal Pantelić, kar se je na koncu izkazalo tudi za končni rezultat tekme.

#2 pripravljalna tekma | Bilje, 15.07.2022

-

Vitanest Bilje : Wolfsberger AC II 3:1 (2:1)
* Strelci: Breganti 2x, Pantelić

Vitanest Bilje: Nabergoj, Hadžić, Budić, Erniša, Žejen, Humar, Jalinous Dar., Doplihar, Pori, Breganti, Susso
V drugem polčasu še: Lipičar, Jermol, Jalinous Daw., Terziev, Gomizelj, Pantelić
* Trener: Dominik Beršnjak