Skip to content

Rogaška z zmago ostaja na vrhu 2. SNL (VIDEO)

Slatinčani bodo tudi po 27. krogu zasedali vrh lestvice 2. SNL. Rogaška je v petkovem dvoboju s 3:1 premagala Bilje, mreža katerih se je prvič tresla v četrti minuti, ko je v polno meril Nejc Gradišar, ki je po odvzeti žogi zadel z desne strani kazenskega prostora. V 19. minuti so se domači privrženci veselili še drugega zadetka, po podaji Nejca Gradišarja je z bližine zadel Matic Marcius. V 68. minuti se je biljenska mreža tresla še tretjič, Andrej Pavlović je zadel po novi podaji osrednjega junaka zmage Nejca Gradišarja. Gostje so do častnega zadetka prišli v 84. minuti, ko je po predložku z desne zadel Bamba Susso. nzs.si

Rogaška : Vitanest Bilje 3:1 (2:0)
* Zadetki: 1:0 Gradišar (4.), 2:0 Marcius (19.), 3:0 Pavlović (68.), 3:1 Pirtovšek (84./ag)