Skip to content

Zmaga na zadnjem gostovanju v sezoni (VIDEO)

V Grosupljem so v prvem polčasu zaman čakali na zadetke, v nadaljevanju tekme pa so padli kar štirje, trikrat so se veselili Biljenci. Thomas Breganti je Primorce v vodstvo popeljal v 51. minuti, v 64. pa je vodstvo gostov podvojil Stefan Kladar. Breganti je v 73. minuti z drugim golom na tekmi potrdil zmago Bilj, Grosupeljčani pa so kmalu zatem prišli do častnega zadetka, lastno mrežo je zatresel Matic Slavec. nzs.si

Brinje Grosuplje : Vitanest Bilje 1:3 (0:0)
* Zadetki: 0:1 Breganti (51.), 0:2 Kladar (64.), 0:3 Breganti (73.), 1:3 Slavec (79./ag)