Skip to content

Zmaga v 1. krogu MNZ pokala (FOTO)

Članska ekipa Vitanest Bilje se je po zmagi nad tretjeligašem iz Vipave uvrstila v drugi krog pokalnega tekmovanja MNZ Nova Gorica.

V sredo se je naša precej pomlajena članska ekipa z minimalno zmago 0:1 uvrstila v naslednji krog pokal MNZ Nova Gorica. Edini gol na srečanju je padel v 68. minuti, ko je domači igralec Andrej Lukač žogo pospravil v lastno mrežo. Glavni trener Marin Mikac je več priložnosti namenil igralcem nižjo minutažo v prvenstvu ter nekaterim perspektivnim nogometašem iz mladinskega pogona.

Fama Vipava : Vitanest Bilje 0:1 (0:0)
* Zadetki: 0:1 Lukač (68./avtogol)