Skip to content

Do zmage v sodnikovem podaljšku (VIDEO)

Črnobeli so na Dobu prišli do pete zmage v sezoni. Odločilni gol je padel v sodnikovem podaljšku, ko je Susso uspešno izvedel enajstmetrovko za končnih 1:2.

Tudi Biljenci so bili uspešni na gostovanju, obračun v Dobu pa je ponudil tri zadetke, vse v drugem polčasu. Dawoud Jalinous je v 52. minuti dvoboja zadel za vodstvo Primorcev, v zaključni tretjini pa sta zadetka padla iz bele točke. Izkušeni Klemen Kunstelj je v 69. minuti izenačil, gostje pa so globoko v sodniškem dodatku prišli do svojega kazenskega udarca, pred katerim je bil izključen Klemen Kunstelj. V 95. minuti je bil z 11 metrov šestič to sezono uspešen Bamba Susso, ki je s šestim golom na vrhu ligaške lestvice strelcev ujel Farisa Zubanovića. nzs.si

Roltek Dob : Vitanest Bilje 1:2 (0:0)
* Zadetki: 0:1 Daw. Jalinous (52.), 1:1 Kunstelj (69./11m), 1:2 Susso (95./11m)