Skip to content

Poraženi na gostovanju pri vodilni ekipi 2. SNL

Črnobeli poraženi na gostovanju pri vodilni ekipi 2. SNL. V Novem mestu se je tekma končala z rezultatom 3:1.

Zmage z izidom 3:1 so se veselili tudi nogometaši Krke, ki so na Portovalu gostili Biljence. Primorci so bili v uvodu letošnje sezone blizu najboljšim moštvom 2. SNL, v Novem mestu pa so morali priznati še tretji poraz sezone. Domačini so se vodstva veselili v 26. minuti, ko je v polno meril Tomaž Zakrajšek, vodstvo pa je 11 minut pred odmorom podvojil Robert Marjanović. “Farmacevti” so v drugo polovico dvoboja zakorakali z lepo prednostjo, ki jo je v 71. minuti še povišal Andraž Lipec. Tako kot v Kidričevem, so gostje tudi v dolenjski prestolnici v izdihljajih tekme zabili častni zadetek. Že desetič v letošnjem prvenstvu je bil natančen Bamba Susso, Gambijec je izkoristil kazenski udarec. nzs.si

Krka : Vitanest Bilje 3:1 (2:0)
* Zadetki: 1:0 Zakrajšek (26.), 2:0 Marijanović (34.), 3:0 Lipec (71.), 3:1 Susso (89./11m)