Tekmo preobratov v Beltincih dobili črnobeli (VIDEO)

Biljenska zasedba nadaljuje s pozitivnim nizom proti ekipi iz Beltincev. Na sedmem medsebojnem srečanju so še šestič slavili črnobeli.

Pred četrtim krogom neporaženi Beltinčani so gostili Biljence, ki so ravnico zapuščali s tremi točkami v žepu. Bamba Susso, ki je v 18. minuti kaznoval nesporazum Domna Zvera in Ivana Ptička, je poskrbel, da so Primorci dobili že prvi polčas, v nadaljevanju pa smo najprej videli preobrat gostiteljev. Po prekršku Jureta Lipičarja je najstrožjo kazen izkoristil Gal Grobelnik, v 64. minuti srečanja pa so Beltinčani izpeljali hitro akcijo, ki jo je zaključil Adis Emruli. Zadnja četrtina je prinesla nov zasuk, v 72. minuti, po kotu z desne, se je pred golom najbolje znašel Rok Erniša, Prekmurec v dresu Bilj. Nato pa je na sceno znova stopil Bamba Susso, ki je v 78. minuti ušel domači obrambi in Bilje popeljal v novo vodstvo. Afriški napadalec črno-bele zasedbe je zmago Primorcev potrdil v 94. minuti tekme, ko se je veselil “hat-tricka”, skupno pa že petega zadetka sezone. nzs.si

Beltinci Klima Tratnjek : Vitanest Bilje 2:4 (0:1)
* Zadetki: 0:1 Susso (18.), 1:1 Grobelnik (55./11m), 1:2 Emruli (64.), 2:2 Erniša (73.), 2:3 Susso (78.), 2:4 Susso (94.)