Poraz v uvodnem krogu

Tekma uvodnega kroga 2. SNL se ni končala po željah črnobelih. V izjemno vroči Dolinici se Biljenci brez pomoči gledalcev niso uspeli zoperstaviti favoriziranim Radomljanom, ki so mrežo črnobelih zatresli štirikrat.

Ob odsotnosti nekaterih nosilcev igre v prvi ekipi Bilj je na zelenico vstopila precej pomlajena ekipa. Radomljani so tekmo bolje pričeli in prešli v vodstvo v 20. minuti prek Zabukovnika. Prednost Radomelj pa je podvojil Nuhanović. Z dvema goloma prednosti se je končal prvi polčas. Tretji gol je padel že v uvodu drugega dela, ko je zadel Cerar. Ta končnih 0:4 je strel z bele točke uspešno izvedel Nikolić. Pred tem se je huje poškodoval domači vratar Radikon in končal v bolnišnici. Prve minute med člansko konkurenco za Peršiča in Polanca.

Naslednji krog je na sporedu že v soboto, 15.8.2020 z gostovanjem v Velenju.

-

V Dolinci, Bilje

Datum Tekmovanje Sezona Krog
sreda, 12.08.2020 2.SNL 2020/21 1. krog

Vitanest Bilje : Kalcer Radomlje 0:4 (0:2)

* Bilje, brez gledalcev, sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)

* Zadetki: 0:1 Zabukovnik (20.), 0:2 Nuhanović (31.), 0:3 Cerar (46.), 0:4 Nikolić (60./11m)

Vitanest Bilje: Radikon (od 59. Lipičar), Peršič (od 46. Polanc), Tavčar, Šturm, Štrukelj (od 64. Koron), Doplihar (od 59. Marc), Matić, L. Žižmond, Pušnar (od 73. Bragato), Breganti, Perko
* Rezervni igralci: Lipičar, Polanc, Brešan, Bragato, M. Žižmond, Koron, Marc

Kalcer Radomlje: Šugić, Blaić, Jazbec, Zabukovnik, Nuhanović, Lu.Cerar (od 77. Pogačar), Nikolić (od 77. Brolih), Ihbeisheh (od 88. Đuzić), Merlin (od 64. Jakovljević), Trdin (od 46. Varga), Guček
* Rezervni igralci: Le. Cerar, Varga, Jakovljević, Đuzić, Golob, Brolih, Pogačar

* Rumeni kartoni: Radikon, Šturm; Jazbec