Skip to content

Delitev točk na derbiju v Ajdovščini (VIDEO)

Na derbiju v Ajdovščini sta se tekmeca razšla brez zmagovalca.

Z delitvijo točk sta se v lokalnem obračunu razšli tudi ekipi Bilj in Primorja. Z remijem so lahko na koncu bolj zadovoljni Ajdovci, saj so kar dvakrat lovili zaostanek, prvič od sedme minute, ko je v polno meril Thomas Breganti. Sinovi burje so se izenačenja veselili v 47. minuti, po golu visokoraslega Roberta Čakša, a so gostitelji v 59. minuti znova vodili. Gol Mateja Žižmonda ni bil dovolj za zmago, Ajdovci so tokrat izenačili precej prej kot po prvem golu, v 69. minuti je 14. točko sezone priigral Jakob Kodermac. Biljenci so doslej zbrali točko manj. nzs.si

Primorje : Vitanest Bilje 2:2 (0:1)
* Zadetki: 0:1 Breganti (6.), 1:1 Čakš (47.), 1:2 M. Žižmond (59.), 2:2 Kodermac (69.)