Točke ostale v Dolinci (VIDEO)

Dolinca ostaja nerešljiva uganka za gostujoče ekipe.

Najvišje sobotne zmage so se razveselili Biljenci, ki so na svoji zelenici s 4:0 premagali Beltince. V črno-belem dresu je s tremi zadetki blestel Nik Jermol, ki je prvič zadel v 12. minuti, v 38. pa je postavil izid polčasa. Nekdanji up Gorice je odlično odprl tudi drugi polčas, v drugi minuti nadaljevanja tekme se je veselil še tretjega zadetka. Zmago domačinov je šest minut kasneje potrdil Tim Židan. Bilje so se podpisale pod drugo zmago sezone, Prekmurci ostajajo pri petih točkah. nzs.si

Vitanest Bilje : Beltinci Klima Tratnjek 4:0 (2:0)
* Zadetki: 1:0 Jermol (12.), 2:0 Jermol (38.), 3:0 Jermol (47.), 4:0 Židan (53.)