Skip to content

Aluminij podaljšal niz biljenskih porazov

Aluminij podaljšal niz biljenskih porazov, saj so črnobeli v Kidričevem klonili s 4:0.

Nogometaši Aluminija so se na uvodni tekmi 13. kroga drugoligaškega tekmovanja veselili devete zmage, Biljenci pa so na Štajerskem izgubili še petič zapored, na Primorsko so se vrnili s štirimi prejetimi zadetki. Pot do nje je z golom v 35. minuti dvoboja tlakoval Nik Marinšek, ki je z desetim golom sezone postavil izid polčasa. Po dobri uri igre je domačo prednost povišal Tin Martić, primorski upi pa so se dokončno razblinili v 74. minuti. Nik Marinšek je tedaj zadel še drugič, Biljenci pa so pred strelom z bele točke izgubili pordečelega Marka Hadžića. Končni izid srečanja je minuto pred koncem postavil Tim Ciganović. nzs.si

Aluminij : Vitanest Bilje 4:0 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Marinšek (35.), 2:0 Martić (60.), 3:0 Marinšek (74./11m), 4:0 Ciganović (89.)