Skip to content

Brez točk iz Ljubljane (VIDEO)

Biljenci se iz Ljubljane vračajo brez točk. Ilirija je slavila z minimalno zmago 2:1.

Točke so ostale v prestolnici, Ljubljančani so povedli v 36. minuti. Najprej je poskušal Žiga Škoflek, ki pa je zadel enega od gostujočih branilcev, po odbiti žogi pa se je pred golom Bilj najbolje znašel Matej Poplatnik, ki je spretno premagal Anžeta Nabergoja. Ilirija je svojo prednost podvojila v 62. minuti tekme, ko je Lan Piskule sijajno izvedel prosti strel s 23 metrov. Primorci so se dve minuti kasneje približali z 12. golom Bambe Susse, najboljši strelec prvenstva se je odlično znašel po predložku z desne strani. Izid se v drugi polovici drugega polčasa ni več spremenil, Ilirija je na svoj račun dodala četrto zmago in na lestvici skočila tudi pred Biljence. nzs.si

Ilirija 1911 : Vitanest Bilje 2:1 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Poplatnik (36.), 2:0 Piskule (63.), 2:1 Susso (65.)