Skip to content

Nove tri točke v razmočeni Dolinci (VIDEO)

V Biljah je tokrat padlo kar sedem zadetkov. Na koncu prave goliade so črnobeli vpisali še peto zmago sezone.

Pričnimo na Primorskem, kjer sta se za točke udarili enajsterici Bilj in velenjskega Rudarja. Okrog 150 gledalcev je zaploskalo sedmim zadetkom, kar šestkrat pa sta se mreži tresli v drugem polčasu. Ob odmoru je bolje kazalo gostiteljem, ki so vodili z golom Tineta Porija. V 55. minuti je izid poravnal Luka Baruca, ki velenjski dres nosi kot posojeni član Biljam bližnje Gorice, a so črno-beli le štiri minute zatem spet vodili. Prednost po golu Bambe Susse je v 70. minuti izničil Denis Tubić, a so Biljenci nato še tretjič zatresli velenjsko mrežo. Še osmič to sezono je bil v 82. minuti uspešen Bamba Susso, zmaga pa je bila dokončno potrjena v 91. minuti, ko je v polno meril še Darius Jalinous. Rudar se je globoko v sodniškem podaljšku približal, a gol Urha Gabra Majcenoviča ni zadostoval za vsaj točko. nzs.si

Vitanest Bilje : Rudar Velenje 4:3 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Pori (37.), 1:1 Baruca (55.), 2:1 Susso (59.), 2:2 Tubić (70.), 3:2 Susso (82.), 4:2 Dar. Jalinous (91.), 4:3 Majcenovič (94.)