Skip to content

Osem golov v Dolinci (VIDEO)

Nenavadna tekma, ki je nasula kar osem zadetkov, se je končala z zmago gostov iz Krškega.

Festival zadetkov se je pričel v 13. minuti, ko je že 11. letos zadel Bamba Susso, a so gostje prišli do hitrega preobrata. Že v naslednji minuti je izenačil Miloš Gordić, v 20. minuti pa je Matic Predanič zadel za vodstvo gostov. Stefan Kladar je v 24. minuti poskrbel, da sta bila tekmeca ob odmoru poravnana, znova pa je pokalo v drugem polčasu. V 58. minuti so se novega vodstva veselili zeleni, Tomislav Hanžek je zadel z bele točke, dobrih deset minut kasneje pa je prednost povišal Mateo Lovrić. Jan Štrukelj je v 83. minuti, deset minut po tem ko so Krčani izgubili pordečelega Davida Arapovića, prebudil upanje domačinov, ki pa ga je dokončno razblinil Tomislav Hanžek. Hrvat je v sodniškem dodatku izkoristil še drugi kazenski udarec in Krškemu priigral še tretjo zmago sezone. nzs.si

Vitanest Bilje : Krško 3:5 (2:2)
* Zadetki: 1:0 Susso (13.), 1:1 Gordić (14.), 1:2 Predanič (20.), 2:2 Kladar (24.), 2:3 Hanžek (58./11m), 2:4 Lovrić (69.), 3:4 Štrukelj (83.), 3:5 Hanžek (92./11m)