V Dolinci tokrat boljši Dekančani (VIDEO)

V Dolinci je tokrat visoko zmagal Jadran iz Dekanov z rezultatom 0:4.

Priložnosti, da se zavihtijo pred lendavsko Nafto, niso izkoristili Biljenci, ki so v primorskem obračunu z dekanskim Jadranom doživeli visok poraz. Mreža gostiteljev se je zatresla kar štirikrat, prvič že v drugi minuti, ko je v polno meril Luka Stepančič. Po pol ure srečanja je prednost podvojil Nik Fortuna, ki je bil drugič uspešen v 50. minuti tekme. Sedem minut pred koncem obračuna se je pod četrti gol Dekančanov podpisal Jakob Cukjati. nzs.si

Vitanest Bilje : Jadran Dekani 0:4 (0:2)
* Zadetki: 0:1 Stepančič (2.), 0:2 Fortuna (33.), 0:3 Fortuna (50.). 0:4 J. Cukjati (83.)