Skip to content

V minuti do točke na Portovalu (VIDEO)

Z 19. krogom se je zaključil jesenski del med drugoligaši. Črnobeli se iz Novega mesta vračajo s pomembno točko in bodo prezimili na 7. mestu.

Srečanje so bolje pričeli domačini in prešli v vodstvo že v 10. minuti po golu Žige Kastrevca. Tudi v drugi polčas so bolje krenili nogometaši Krke in podvojili vodstvo v 54. minuti. Strelec pa ponovno Žiga Kastrevec. Biljenci so se po drugem prejetem golu le zbrali in v pičli minuti uspeli dvakrat zatresti mrežo gostiteljev. Obakrat je bil uspešen Kehinde Mathias Oyewusi. Prvič je zadel po podaji Jana Štruklja, v drugo pa po napaki domačega vratarja. Po izenačujočem zadetku se mreži nista več zatresli in tekma se je končala z rezultatom 2:2.

Prvenstvo se bo nadaljevalo v marcu prihodnje leto, ko bo Dolinca gostila ekipo iz Goriških Brd. Srečanje z Brici je predvideno v soboto, 07.03.2020 ob 15:00 uri.

Krka : Vitanest Bilje 2:2 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Kastrevec (10.), 2:0 Kastrevec (54.), 2:1 Oyewusi (59.), 2:2 Oyewusi (60.)