Skip to content

S teniških 6:1 premagali Šmartno (FOTO/VIDEO)

Najvišje zmage kroga so se razveselili nogometaši Bilj, ki so s teniških 6:1 premagali Šmartno.

Šmarčani so prvi zadetek prejeli v peti minuti, po strelu Jana Štruklja, sredi polčasa je bil natančen še Danijel Šturm. Biljenci so po uri igre izkoristili črne minute gostov, ki so v razmaku štirih minut klonili kar trikrat. Med 62. in 66. minuto je dvakrat zadel Tin Matić, vmes je bil uspešen tudi Luka Žižmond. Gostje so zaostanek znižali z golom Matjaža Tropa, v zadnji minuti srečanja pa se je gola razveselil še mladi Thomas Breganti. nzs.si

Vitanest Bilje : Šmartno 1928 6:1 (2:0)
* Zadetki: 1:0 Štrukelj (5.), 2:0 Šturm (25.), 3:0 Matić (62.), 4:0 Žižmond (63.), 5:0 Matić (66.), 5:1 Trop (79.), 6:1 Breganti (90.)