S teniških 6:1 premagali Šmartno (FOTO/VIDEO)

Najvišje zmage kroga so se razveselili nogometaši Bilj, ki so s teniških 6:1 premagali Šmartno.

Šmarčani so prvi zadetek prejeli v peti minuti, po strelu Jana Štruklja, sredi polčasa je bil natančen še Danijel Šturm. Biljenci so po uri igre izkoristili črne minute gostov, ki so v razmaku štirih minut klonili kar trikrat. Med 62. in 66. minuto je dvakrat zadel Tin Matić, vmes je bil uspešen tudi Luka Žižmond. Gostje so zaostanek znižali z golom Matjaža Tropa, v zadnji minuti srečanja pa se je gola razveselil še mladi Thomas Breganti. nzs.si

:

V Dolinci, Bilje

Datum Tekmovanje Sezona Krog
sobota, 17.10.2020 2.SNL 2020/21 12. krog

Vitanest Bilje : Šmartno 1928 6:1 (2:0)

* Bilje, gledalcev 150, sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč)

* Zadetki: 1:0 Štrukelj (5.), 2:0 Šturm (25.), 3:0 Matić (62.), 4:0 Žižmond (63.), 5:0 Matić (66.), 5:1 Trop (79.), 6:1 Breganti (90.)

Vitanest Bilje: Lipičar, Batič, Šturm, Štrukelj (od 67. Breganti), Doplihar (od 67. Marc), Slavec (od 73. Brešan), Matić, Humar, Jermol (od 67. Pušnar), Žižmond (od 73. Peršič), Perko
* Rezervni igralci: Radikon, Peršič, Brešan, Marc, Bučinel, Pušnar, Breganti
* Trener: Marin Mikac

Šmartno 1928: Verdev, Verhovšek, Bukšek, Barič (od 64. Melavc), Čakš, Jauk (od 86. Muzaferović), Križnik, Marinšek, Džumhur (od 64. Trop), Hrastnik (od 86. Zabukovnik), Pesjak (od 46. Danijel)
* Rezervni igralci: Grabar, Zabukovnik, Muzaferović, Trop, Melavc, Danijel, Kerić
* Trener: Igor Fenko

* Rumeni kartoni: Barič, Marinšek